Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T17:59:04+01:00
Mozna to zrobic tak:
Drogi pamiętniku,
dziś był mój pierwszy dzień w nowej szkole i muszę przyznać, że mimo niechęci spodobalo mi się.Trafiłam do klasy 6b, której wychowawczynią jest bardzo miła nauczycielka j.polskiego- p.(np Maria Nowak xD).Kidy przedsawiała mnie klasie czułam się trochę nieswojo.Wiedziałam,że zgromadzeni w sali uczniowie znają się od wielu lat.Miałam jednak nadzieję,że poznam osoby ,z którymi się zaprzyjaźnię.
Nie okazło sie to trudne.Dowiedziałam się że jedna z dziewczynek-Basia mieszka w tym samym bloku co ja.Rzeczywiście,znałam ja z widzenia.ona również mnie rozpoznała i zaczęła ze mną rozmawiać.
Na matematyce zostałam wezwana do tablicy.Nauczycielka podyktowała mi zadanie, ktorego nie mialam w poprzedniej szkole.Na szczęście dzięki podpowiedziom ze strony klasy wybrnęłam z opresji i dostałam plusa do dziennika.
Kiedy zadzwonil ostatni dzwonek oznajmiający koniec lekcji wybiegliśmy na śnieg. Paweł -przewodniczacy klasy-rozpoczął bitwę na śnieżki lepiąc gigantyczna pigułę, którą strącil mi z głowy czapkę.Zrozumiałam że tym getem zostałam zaakceptowana przez klasę i odpowiedziałam mu tym samym.po wojnie wrocilam do domu razem z Basia cała mokra i sczęsliwa.
6 4 6