Odpowiedzi

2010-02-03T17:40:52+01:00
Najpierw trzeba powaznie przemyslec swoje dotychczasowe postepowanie aby wiedziec co zmienic. Myślę że trzeba chodzic przede wszystkim do kościoła ale uczestniczyc we mszy umysłowo i duchowo . Przestrzegac bardzo waznych 10 Przykazań Bożych. Pomagac innym w miarę jeśli jest to możliwe. Chodzic regularnie do spowiedzi . Przestrzegac wszystkiego co zawarte jest w Bibli. Ufaj Bogu i uznawaj go za najlepszego przyjaciela któremu możesz wszystko powiedziec.
6 3 6
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T17:42:05+01:00
No cóż myślę, że napewno postępować według Jego przykazań, chodzić do kościoła, modlić się.Możemy też okazać mu zaufanie poprostu wypelniając jego wole.Przede wszystkim kochać go. Dobrym przykładem jest Abraham, jak mu bezgranicznie zaufał i był gotów zabić swojego jedynego, długo oczekiwanego syna. Naśladować Jezusa Chrystusa. Pomagać bliźnim. I przedewszystkim w Niego wierzyć.
6 3 6
2010-02-03T17:43:00+01:00
Powinnam mniej czasu poświęcać przyjaciołom i na zabawę a zamiast tego mogę otworzyć książeczkę i pomodlić się lub poczytać katechizm. Bóg jest otwarty na wszystkie serca i przyjmie nas chętnie pod Swe ramię. Kocham Boga z całego serca i wiem, że On też o tym wie lecz chciałabym pokazać Mu jak bardzo mi na Nim zależy. Postaram się poprawić chociaż wiem, że to nie jest takie proste gdyż diabeł kusi. Zrobię wszystko by być bliżej Boga. Tak, diabeł kusi ale ja muszę stawić czoło i powiedzieć:"Wieżę w Ciebie Boże żywy". Poświecę też więcej czasu na pomoc innym np. wytłumaczyć zadanie.Nie należę do ludzi ubogich.Wręcz przeciwnie należę do ludzi zamożnych więc pójdę do domu dziecka z ubraniami lub zabawkami których nie używam, ponieważ tom dzieciom na pewno się przydadzą. Tak, kilka tych niepotrzebnych rzeczy a mogą sprawić tyle uciechy i radości.Jest wiele osób pokrzywdzonych przez los a ja mogę im pomóc.Chcę by Bóg mógł mi bezgranicznie zaufać i aby mi powierzył misję, w której udowodnię innym iż dostąpiłam tego zaszczytu i jestem dzieckiem Boga.


Mam nadzieję, że pomogłam:)
6 3 6