Pomóżcie mi napisać petycje do Dyrektora w sprawie wpuszczenia na dyskotekę osób z poza szkoły . Mam już trochę napisane swojego:
Drogi panie Dyrektorze.!
W imieniu wszystkich uczniów niżej podpisanych zwracamy się z prośbą o wpuszczenie osób z poza szkoły na dyskotekę która odbędzie się dnia 6.lutego 2010r.

Pomożecie ?

2

Odpowiedzi

2010-02-03T17:38:18+01:00
Bardzo pana dyrektora uprzejmie prosimy w imieniu naszych kolegów i koleżanek aby pan rozpatrzył naszą propozycje, będziemy wobec pana zobowiązani. Z pewnością stwierdzamy że pan zastanowi się nad tą prośbą i ją rozsądnie rozpatrzy . dziękujemy w imieniu naszej szkoły.
podpis
  • Użytkownik Zadane
2010-02-03T17:38:57+01:00
Drogi Panie Dyrektorze !
W imieniu wszystkich uczniów niżej podpisanych zwracamy się z prośbą o wpuszczenie osób z poza szkoły na dyskotekę która odbędzie się dnia 6.lutego 2010r. To nie tylko byłaby nasza korzyść , ale i szkoły , a przecież Pan by chciał żeby szkoła była popularna. Jak by przyszły inne dzieci z innych szkół opowiadały by koleżankom o nas. Np. , że dyskoteka była fajna lepsza niż u nas , a może byśmy nawet wygrali puchar o najlepiej zorganizowaną szkołę. Panie Dyrektorze prosimy Pana o to. Może i wszyscy by byli z imprezy zadowoleni. Serdecznie pozdrawiamy i prosimy o wysłuchanie.

Dzieci ze szkoły.
podpis
1 1 1