Zadanie na jutro!!!POmocy
Powiedz a potem napisz 10 zdań o filmie lub o programie telewizyjnym który ci się najbardziej podobał. Możesz poruszyć dowolne sprawy lub następujące
Jaki był tytuł i temat filmu (programu)?
Kto był reżyserem?
Kto grał główną rolę?
Która z postaci najbardziej ci się podobała i dlaczego?
Jakie były najciekawsze wydarzenia filmu?
Czy film lub program uczył śmieszył lub bawił?


Proszę o szybką odpowiedż!!

2

Odpowiedzi

2010-02-03T18:27:40+01:00
Najbardziej podoba mi się film 39ipół jest on bardzo ciekawy opowiada o piosenkarzu który ma przed soba różne przeżycia . Główną rolę gra Tomasz Karolak . Wydaje mi się że ten film uczy wielu żeczy chodź jest "serialem" , uczy przede wszystkim samego życia , błędów które popełniamy w życiu ..


pomogłem ?
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-03T18:31:22+01:00
Niedawno oglądałam film "Lew, czarownica i stara szafa". Reżyserem tego dzieła jest Andrew Adamson. Główną rolę gra czteroosobowe rodzeństwo: Georgie Henley (Łucja Pevensie), William Moseley (Piotr Pevensie), Skandar Keynes (Edmund Pevensie), oraz Anna Popplewell (Zuzanna Pevensie). Z postaci najbardziej podobał mi się Piotr. Jego odwaga i wielkoduszność poruszyła mnie do głębi. Sądzę, że najciekawszym wydarzeniem była wojna Lwa Aslana z Czarownicą. Magia połączona z rzeczywistością dawała niezwykły efekt. Filmu tego nie polecam osobom o słabych nerwach. Są tam sceny dość drastyczne a zarazem zaskakujące i interesujące dające wiele do myślenia.
3 3 3