Odpowiedzi

2009-10-07T16:11:19+02:00
Moje wymarzone wakacje chciałabym spędzic razem z moimi przyjaciolmi. Chciałabym, by były one wypelnione moimi ulubionymi zajeciami takimi jak jakzda konna, rysowanie, gra w siatkówke i plywanie. Uwielbiam morze, dlatego jedna z nadmorskich miejscowosci bardzo by mi odpowiawiala. Moglby byc to oboz lub wyjazd pod namiot, najwazniejsze sa osoby, ktore masz kolo siebie. To one daja cala radosc zycia i dobre wspolne spedzanie czasu.
Milobybylo by rowniez pozwiedzac zabytki roznych epok historycznych, obrazow, zamkow, eksponatow.


mozesz to troche poprzekszłcać i będzie w sam raz
3 4 3
2009-10-07T16:18:46+02:00
Tegoroczne wakacje częściowo spędziłem u rodziny w Żywcu.Pewnego upalnego dnia postanowiliśmy z kuzynem iść do lasu.Szliśmy już dość długo,kiedy zauważyłem za drzewem puszysty ogon.Zaciekawiony podszedłem bliżej.To, co zobaczyłem ,bardzo mną wstrząsnęło:na sznurku przywiązanym do jednej gałęzi wisiał piękny,duży pies.
Po chwili zobaczyłem jakiegoś mężczyznę .Był to starszy pan o bardzo zarośniętej twarzy.Ubrany był w brudną kurtkę i podarte spodnie.
Nieznajomy z daleka zaczął krzyczeć, że to my zabiliśmy mu psa.Próbowaliśmy mu wytłumaczyć, że nie jest tak, jak on myśli, lecz on nie wierzył.Zaczął nas gonić,więc uciekliśmy.Choć nie byliśmy winni, było nam bardzo przykro.
Oto moje wakacje mimo że ta przygoda była bardzo przykra wakacje były bardzo udane.Tego zdarzenia nie zapomną do końca życia.
5 4 5