Odpowiedzi

2010-02-03T22:29:23+01:00
Podróż to zmiana miejsca, pobytu na odlegle. Podróżójąć poznajemy wiele ciekawych miejsc, uczymy się poznawać kulture , spoób życia oraz religie innych panstw. Dzieki podróża widzimy piekne krajobrazy jakie dla nas stworzył Pan.
Niewątpliwie motyw podróży ukazuje się w lekturze pod tytułem W pustyni i w puszczy enryka Sienkiewicz. Dzieci uczą się dorastania w oddali od rodziców. Poznają najskrytsze ciekawostki świata. W życiu codziennym także uczymy się wielu rzeczy. Na drodze spotykamy różne przygody. kiedyś na wakacjach nad morzem bawiłam się w zabawę zwaną podchodami . oddaliłam się od miejsca. nie znałam powrotnej drogi ale ślady ktore pozostawiałam na drodze doprowadziły mnie spowrotem do celu. Przeżyłam wielki strach myślac ze już nigdy nie bede mogła spotkać rodziców.
Uważam żę podróże kształca i ucza , poniewaz na drodze życia spotykamy wiele przygód które dają nam wiele do myslenia . Dzieki mojemu zagubieniu nauczyłam się ze nigdy nie wolno się oddalać od rodziny, często popełniamy błedy do których nie chcielibyśmy już nigdy powracać