Odpowiedzi

2010-02-03T22:16:01+01:00
Uff..
Wkońcu kończy sie dzien, a ja oczywiscie jak zwykle mysle tylko o Helenie ;) Czy juz zawsze tak bedzie ?? ze gdy sie spie, w snie widze jej zarumieniala twarz, gdy sie budze, mam przed oczyma jej twarz.To ona daje mi sily aby przez rozowe okulary patrzec na swiat.Dziś spotkalem ja w sklepie, kupowala stoperan xD, gdy tylko ja ujrzalem, moje serce zabilo szybciej;), wkoncu doszlo do rozmowy. Zapytala dlaczego sie do niej ostatnio nie odzywalem, ale glupio bylomi przyznac ze nie mialem kasy zeby sie doladowac, wiec sciemnilem ze nie uzywam ostatnio telefonu.Gdy powtornie zobaczylem ja w szkole,usmiechnela sie slodko, i juz wtedy wiedzialem ze bedzie dobrze.Po nauce , wkoncu odwazylem sie do niej napsiac ;), odrazu mi opisala, pisze z nia az do tej chwili, i przekonalem sie ze Helena jest naprawde ciekawa i kochana osoba ;) z dnia na dzien dawala mi siwe znaki.Teraz bedzie juz tylko lepiej ;)
21 3 21
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T22:16:54+01:00
03.02.2010 środa


Dziś znów widziałem Ją. Karolinę. Ona nic nie wie, o mojej miłości do niej, ale uśmiecha się na mój widok. Spotkaliśmy się w sklepie. Codziennie ją tam widzę. Jest taka delikatna, piękna. ma niebieskie oczy i blond włosy.Opowiedziałem o niej kumplowi, Markowi. Wyśmiał mnie i przez cały dzień pisał do mnie głupie sms-ey. A ja ją kocham. Gdy jej nie zobaczę mało nie zwariuję, chodzę po pokoju wnerwiony. Mam nadzieję że ona czuje to samo i że już niedługo będziemy parą.
20 3 20
2010-02-03T22:17:05+01:00
03.02.2010
Znowu nie odważyłem się do niej napisać. Na gadu była pół dnia a ja znowu stchórzyłem. Miała taki ładny opis, ciekawe czy podobam jej się chociaż troszkę. Ciągle o niej myślę. Kładę się, jem, wstaję. Non stop. Przypominam sobie jej długie brązowe włosy i te ciemne oczy...a jej głos...tak dawno jej nie słyszałem. Chciałbym się z nią umówić, ale nie umiem. Boję się. Jeżeli mnie odrzuci ? Widziałem jak jej koledzy zaczepiali ją. Podoba im się ona. A czy jej podobają się oni ? Nie chcę robić jej problemów swoją osobą. Jeszcze by się z niej śmiali, że chodzi z taką ciapą jak ja. Chciałbym z nią być. Tak bardzo chciałbym. Dostałem sms, pewnie znowu od sieci. O. Jakiś nie znany numer...O mój Boże! To ona! Napisała do mnie ! Napisała! Teraz wszystko pójdzie już z górki. Wreszcie jestem szczęśliwy. Chciałbym wykrzyczeć to całemu światu! Tak! W końcu znowu usłyszę jej śliczny głos, zobaczę te ciemne oczy i dotknę kręconych włosów! Kocham ją!!
33 3 33