Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T23:40:52+01:00
Szkoła moich marzeń na pewno byłaby przyjazna uczniom. Nie byłoby testów, ani ocen, ale uczyłoby się dla czystej przyjemności i korzyści. Uczniowie mieliby możliwość samemu dobierania sobie nauczycieli uczących w szkole. Lekcje przeprowadzane by były w niedużych grupkach (5-8 osób). Zajęcia szkolne trwałyby około 4 godzin (9-13). Oczywiście każdy uczeń posiadałby własną szafeczkę w której mógłby przechowywać swoje ksiązki. A co za tym idzie nie byłoby żadnch zadań domowych. Szkoła byłaby wyposażona w basen, siłownię, halę sportową i salę kinową. Tak właśnie wygląda moja wymarzona szkoła. ;))
21 4 21
Dzięki robię to o godz. 22 a mam to na jutro ;)
2010-02-03T23:45:11+01:00
Szkoła jak wiadomo jest miejscem gdzie uczniowie niechętnie uczęszczają. Ze względu na naukę, czy powszechnie jak uważają, że to strata czasu.
Moja wymarzona szkoła to taka, która by i uczyła i sprawiała wiele przyjemności. Tak więc chciałabym bardzo aby tych godzin lekcyjnych było o wiele mniej oraz by przerwy były o wiele dłuższe tak byśmy mogli odpocząć przed kolejną lekcją. Bardzo chciałabym również aby nie było testów, zadań domowych itp. Miło by było gdyby w szkole znajdowąły się wygodne ławki, najlepiej z miękkim oparciem. Zamiast zeszytów moglibyśmy mieć laptopy z dostępem do internetu, wtedy wszystko byłoby łatwiejsze. Chciałabym również aby w szkole istniał popularny SKLEPIK SZKOLNY i aby wszystko było w nim za darmo. Może to duże wymagania ale wtedy z pewnością każdy uczeń bez wyjątku chodziłby do tak cudownego miejsca.
13 2 13