Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-04T12:50:58+01:00
Kochany Święty Mikołaju!

Każdego roku proszę cię o coś innego, nadzwyczajnego. Zawsze staram się o jak najlepsze przemyślenie moich marzeń, spośród których wybieram te najważniejsze. Tak zrobiłem i w tym roku.
Chciałbym dostać laptop. Mój komputer stacjonarny często się psuje i zawiesza, co jest dla mnie dużym utrudnieniem. Chcąc wydrukować jakiś dokument, muszę raz po raz odinstalowywać drukarkę i zainstalować spowrotem. Wszystko to jest dla mnie bardzo skomplikowane i uciążliwe. Być może powodem takich problemów jest stary procesor w moim komputerze. Chciałbym jednak prosić o nowy komputer, bo wydaje mi się, że naprawa starego okazałaby się droższa. Chciałbym Cię prosić również o wielką czekoladę dla moich rodziców za to, że wychowali mnie na takiego człowieka. Za to, że udzielili mi tak wielu wskazówek podczas mojego krótkiego życia. Wprawdzie wiem, że nic nie zastąpi prawdziwej miłości, ale pragnę, aby ta czekolada była symbolicznym podziękowaniem dla nich.
Święty Mikołaju, mam nadzieję, że spełnisz moje życzenia. Nie proszę o wiele, ale jeśli będzie to dla ciebie kłopotem, to mogę zrezygnowac z laptopa. Najwazniejszym marzeniem w tym roku jest duża czekolada. Myślę, że nie pozwolisz mi w Ciebie zwątpić.

Hubert
2010-02-04T13:03:21+01:00
12.12.09.r.
Drogi Mikołaju !
Mam 12 lat i nazywam się (no jak się nazywasz?). Cały rok starałem się być grzeczny. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i oczywiście czas Twoich wizyt.Również myślę,że uwzględnisz mnie w swoich planach prezentowych i przyniósł mi w miarę możliwości wymarzony prezent.
Słodycze już zjadłem a fajne zabawki leżą na mojej
pułce jednak od dawna marzę o nartach.Zawsze w telewizi oglądam skoki narciarskie i marzę o tym by zjeżdżać na stoku choćby nie prawdziwym.To moje marzenie.
prosze byś rozpatrzył pozytywnie moją prośbę
(podpisz się)