Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-04T15:31:40+01:00
Kochana Julio!
Tyle czasu zajęło mi wyjaśnienie powodu dla którego zostałem wygnany z miasta. Mam nadzieję że nie zranię tym twego serca, gdyż byłby to dla mnie cios okrutny ponad wszystkie.
Pewnego dnia wyszedłem na plac. Tamtego dnia Tybalt zabił mojego bliskiego przyjaciela. Tybalt-twój kuzyn wyzwał mnie na pojedynek. Nie zaprzeczyłem, lecz w między czasie Merkucjo wyciągnął szpadę i to on rozpoczął pojedynkować się. Chciałem ich rozdzielić, aż o chwili, w której dostrzegłem, że Benwolio pomaga rannemu, którym okazał się nikt inny jak Merkucjo. Tybalt uciekł, a moja duma została zraniona, a złość do mordercy potęgowała się. Za chwilęTybalt powrócił. Nie wahałem się, musiałem pomścic śmierc swego przyjaciela. Zabiłem bratanka Kapuletów, a następnie Benwolio nakazał mi uciekać, iż groziła mi kara śmierci. Z czasem dowiedziałem się, że zostałem wygnany z miasta.
O jak mi Cię kochana brak, potrzebuję Cię ,nie mogę bez ciebie życ! Tyle dni straconych i nocy nie przespanych, a ja sam nie wiem co począć. Napisałem ten list, dlatego, że chcę być szczery i nie mogę cię oszukiwać.
Wybacz mi, błagam, wybacz. Twój gniew jest dla mnie głazem na sercu, a płacz solą na rany. Pamiętaj, że cię kocham i będę Ci wierny za zawsze.
Całuję i gorąco pozdrawiam
Twój Romeo