Odpowiedzi

2010-02-04T14:19:25+01:00
Zakopane, 29.01.2010
Kochana Mamo!
Piszę do Ciebie z zimowiska gdyż wiem, że się o mnie martwisz i nie miałaś ode mnie żadnych wieści. Już to nadrabiam.
Jesteśmy tutaj od tygodnia i bawimy się świetnie. Mieszkamy w starych góralskich chatach jak za dawnych czasów. Mamy zapewnione posiłki. Odwiedziliśmy już skocznię na której skakał sam Adam Małysz, mam zdjęcie z owieczką, byłem nawet na Gubałówce, gdzie w kawiarni wypiłem ciepłą czekoladę i oglądałem piękne tatry. Zrobiłem kilka zakupów także prezenty będą. Jestem cały i zdrowy, zawarłem również nowe znajomości. Chciałem cię zaprosić abyś przyjechała tutaj do nas na końcowe ognisko. Będzie wspaniała zabawa, poznasz ludzi z zimowiska oraz naszych opiekunów. Odbędzie się ono 5.02.2010 niedaleko naszego domku. Będzie ono po południu.
Jak widzisz wszystko w porządku. Mam nadzieję, że przyjedziesz na ognisko i będziesz się bawić tak samo dobrze jak ja.
11 3 11
2010-02-04T14:23:20+01:00
Cześć mamusiu !
Na zimowisku jest świetnie! Codziennie chodzimy na stok pojeździć na nartach i snowboardzie.Jedzenie jest pyszne a koledzy i opiekunowie są super! Nauczyłam/ łem się już jeździć na nartach. Pan instruktor pochwalił mnie, że zrobiłam/łem duże postępy.Ostatnio nawet przejechałam/łem całą trasę bez problemu,ale wczoraj niestety wywaliłam się na śniegu i stłukłam lekko nadgarstek ale już jest dobrze.Nie martw się. Wczoraj też była dyskoteka i bardzo dobrze się bawiłam/łem .Ośrodek jest śliczny.Wszędzie leży biały puszysty śnieg,a drzewka i domki w których mieszkamy są wykonane w stylu góralskim. Poznałam/łem tutaj koleżankę-Anie.Ona też nie umiała jeździć na nartach.Zawsze wieczorami gramy w karty i śmiejemy się z naszym historyjek.Dzisiaj byliśmy na stoku i instruktorzy urządzili nam zawody-kto najszybciej przejedzie trasę, i wiesz co ? Zdobyłam/łem 2 miejsce.Jako nagrodzę wygrałam/łem śliczna czapkę i szalik.Mamo w tą sobotę odbędzie się ognisko pożegnalne.Mają przyjechać rodzice lub bliskie mi osoby.Będzie naprawdę super! Dużo zabawy,pysznego jedzenia no i śniegu.Proszę przyjedź :)

Twoja córka/syn __(imię)__;*
2 1 2
2010-02-04T14:30:09+01:00
droga mamo!! Nowy Sącz

przepraszam Cię ze tak długo nie napisałem co u mnie słychać ale jest tak super że nie miałem kiedy siąść i napisać list.W czasie podróży autokarem cała drogę podziwiałem piękne zimowe krajobrazy. Moji koldzy prawie cała wycieczke spali, ale mi sie nie nudziło.
Jak zawsze na kazdym zimowisku mam pecha a wiec tym razem na samym początku zgubiłem swój bagaż ale za nie cały kwadrans już go odnalazłem. w drugi dzień zimowiska bylismy na nartach zjerzdzałem a nawet skakałem na małej skoczni ulepionjej ze śnieu. Pani co wieczur organizowała nam rózne konkursy z których byliśmy bardzo zadowoleni.We wtorek opiekunowie zadecydowali że pojedzniemy na łyżwy.Wszyscy byli z tego niezadowoleni ale na łyżwach było całkiem fajnie.Wszyscy chłopcy nie umieli jeździć na łyżwach ale dziewczyny nas uczyły na nich jeździć.
pozdrawiam Cię mamo za niedługo przyjadę. Tęsknie za toba i za tatą pozdrów go odemnie. zapraszam was na końcowe ogniska mam nadzieje ze przyjedziecie. potwierdzcie przybycie pa.
podpis
2 4 2