Odpowiedzi

2010-02-04T16:05:34+01:00
Dawno,Dawno temu za HOLYWOOD żył sobię piękny chłopiec.Podobał się wszystkim dziewczyną,ale nie miał jej bo był bardzo biedny. Jego rodzice zmarli, a on miał dopiero 12 lat i nie umiał pracować. Pewnego dnia,gdy szedł przez łąke zobaczył wróżkę,która dała mu niezwykłą propozycję.
- Zrobie takie czary,że nie będziesz aż tak biedny,ale będziesz zielonym ogrem o odrażającym wyglądzie,a imię twoje będzie Shrek. Albo zostań taki jak jesteś. Decyzja należy do Ciebie.
Chłopiec zgodził się na to,po czym patrzył jak jego skóra staje się zielona.
Kiedyś spotkał osła,który uciekał przed ludźmi i prosił Shreka by go obronił. Gdy on to zrobił,osioł pomyślał ,że Shrek będzie jego najlepszym przyjacielem.Krótko mówiąc Shrek nie zabardzo był tym zadowolony.Ogr zaprowadził osła na bagna , gdzie był jego dom.
-Mogę z tobą mieszkać?-zapytał błagalnym tonem osioł
-NIE!!-odpowiedział Shrek
-Proszę,proszę,proszę,proooooszę!!!-prosił osioł
-Dobra,ale już się nie drzyj!-powiedział Shrek
Któregoś wieczoru pod dom ogra zeszły się wszystkie istoty obdarzone jakąś ludzką mocą,bo jak to mówiły właściciele chcieli je sprzedać.
Wtedy osioł powiedział,że on zna tego faceta,który za tym wszystkich stoji.
Shrek postanowił iść do niego,a osioł chciał mu towarzyszyć.Gdy już tam dotarli ten oto książe mówił do nowo kupionego lustra,o tym,że chciałby się ożenić.
Lustro pokazało mu 3 kandydatki z ,których on wybrał Fionę.Królewna ta znajdowała się na zamku na najwyżwej wieży,w najwyższej komnacie. Była jedna przeszkoda,wieży bronił smok.Wtedy książe ogłosił,że dla śmiałka,który ją wyciągnie z tej wieży i przyprowadzi do niego,dostanie dużo pieniędzy.Wtedy wkroczył Shrek i osioł.I tak oto poszedł do najwyższej wieży uwolnić Fionę.



(nie jestem pewna czy oto ci chodziło ;d)
1 5 1