Odpowiedzi

2010-02-04T16:11:00+01:00
Moja ulubiona książka to Bracia Lwie Serce. Opowiada ona o przygodach dwóch braci: Jonatana i Karola. Oboje trafiają do Nangijali, krainy do której trafiają niezywi na ziemi. W nangijali panuję wojna pomiędzy doliną Dzikich Róż i Doliną Wiśni. Doliną Dzikich Róż rządzi zły Tengil, który podobno ma wszystkich wyzwolić z niewoli. Bracia wyruszają w podróż do Doliny Dzikich Róż i przeżywają tam wiele strasznych przygód. Książka Astrid Lingren kończy się na popełnieniu przez braci samobójstwa i znalezieniu ich w Nangilimie, kolejnej krainie, gdzie trafiają osoby, które umierają w Nangijali. Do chłopców po kolei przychodzą ich konie,matka oraz dziadek. To bardzo ciekawa książka, pełna dawki adrenaliny . :)
5 4 5
2010-02-04T16:13:26+01:00
Zależy, jaka jest Twoja ulubiona książka. Może być Harry Potter?

Moją ulubioną książką jest Harry Potter, która składa się z siedmiu części. Chłopiec wychowywany w zwykłej rodzinie, w wieku jedenastu lat dowiaduje się, że posiada czarodziejskie zdolności oraz poznaje prawdziwe przyczyny śmierci swoich rodziców. Harry poznaje nowych przyjaciół i wrogów. Pokonuje różne przeszkody, aby świat czarodziejów stał się lepszy. Pomagają mu w tym Ron i Hermiona oraz Albus Dumbledore - dyrektor Hogwartu - szkoły do której uczęszcza Harry. Książka trzyma w napięciu przez cały czas i na prawdę warto ją przeczytać.
9 4 9
2010-02-04T17:25:51+01:00
Moja ulubiona ksiązk to ,, Kłamczucha". Lubię ją za to że jest juz dla bardziej dojżałych dziewczyn takich jak ja.Ksiązką ta jest o dziewczynie , która kłamała aby zdobyć serce innego mężczyzny. Pojechała nawe do takiej szkoły , o której w ogóle nie miała zielonego pojęcia . A nawet nie lubiła jej. Podziwiam Kłamczuchę za to co zrobiła, ponieważ ja bym nigdy tak nie postąpiła dla jakieś chłopaka. Niepotrzebinie kłamała , bo i tak z tej ,, wielkiej miłości " nic nie wyszło.Polecam tez inne ksiązki tej autorki.P.S jeśli coś ci sie nie bedzie podobało to skasu to.

;p
4 3 4