Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-04T16:54:46+01:00
Moim zdaniem media ogłupiają odbiorców, twierdze tak dlatego że sama jestem wciągnięta w wir medilany. XX1 wiek opiera sie na rozrywce a nie na prawidziwych foramach życia, musimy zwolnić tempo rozrazstającego się przemysłu elektronicznego.
Media, telewizja, gazety są nam potrzebne i nie potrzebne, gdyża zaspokajają naszą ciekawość, stajemy się nowocześni, pasujemy do otaczającego nasz społeczeństwa. Ale jednak są wady na przykład psuje nam się wzrok, jesteśmy manipulowani przez reklamy telewizyjne. Czujemy się zobowiązanie do kupna tego produktu.
Sądze że za kilka lat młodzi ludzie przestaną być zabawkami mediów i zdadzą sobie sprawe jakie błędy popełnili oglądając kolorowe bilbordy na których są umieszczone produkty które zachęcają odbiorce do kupna.
Chciałabym zwrócić jednak uwage na to że ludzią nie tylko XX1 wieku ale i innych stuleci potrzebują rozrywki którą dają nam media.
Moje zdanie na tem temat jest podzielone, ponieważ z jednej strony media manipulują nami i otaczającym nas społęczeństwem, ale są nap potrzebne do tego aby zaspokooić naszą rozrywkę.