Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-07T20:18:07+02:00
To rozwiązanie jest nie osiągalne :/ Gdyż nie ma dostarczających danych do jego rozwiązania... Żebyś chociaż napisał koszt jednej płyty... To wtedy można rozwiązać zadanie ;-) A tak to można tylko polemizować ;-)

Że w KIT za 9.45 zł kupił 9 płyt... Bo żeby wyszła cała kwota to jedna płyta kosztuje 1,05 zł - ale również jedna płyta może kosztować 3,15 zł to wtedy kupi tylko 3 płyty.

A w KET za 10 zł kupić może 10 płyt, jeżeli cena jednej płyty będzie wynosiła 1 zł, może kupić 20 płyt jeżeli jedna płyta będzie kosztowała 0,50zł...

Także mogli łącznie kupić 19 płyt, bądź 23 płyty :)