Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-04T17:38:29+01:00
Reklama ma po pierwsze być na ustach ludzi. niewazne czy to dobra reklama czy zła, ludzie maja o niej pamiętać. wpływ na życie ludzi reklama ma taki, że każdego denerwuje bo pojawia sie wtedy kiedy teog nie chcemy- w najciekawszym momencie filmu:P
Ale do rzeczy. Reklama jest wszechobecna, w radiu, w telewizji, w gazetach, na ulicach, w internecie. Ważne żeby zaistnieć i zostać zobaczonym przez największą liczbę ludzi. Najlepiej jeśli jest produkt reklamowany przez znaną osobę, z serialu czy znanego filmu. Reklamy manipulują każdego człowieka. Każą nam wręcz myśleć w ten czy inny sposób. Kształtują nasz światopogląd. mają wyrobić nam opinię o produkcie, zapaść w pamięć, skłonić do zakupu, oraz gdy będziemy w sklepie, bedziemy chcieli kupic paste do zebów to wybierzemy tę, której nazwa najbardziej zapadła nam w pamięć.

I jeszcze powodują ze ludzie kupują ubrania


licze na najj
2 5 2
2010-02-04T17:40:06+01:00
Reklama ma zachęcić ludzi do kupowania danego sprzętu czy odzieży itp. Przede wszystkim pokazuje niezawodność sprzętu czy np telefonu. ludzie patrząc na reklamę maja pragnąc mieć ta rzecz.
Ma ona na celu zwiększenie popytu na jakiś produkt (żeby ludzie to kupowali)
Po krótce tyle by tego było :)
1 5 1