Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-04T18:30:57+01:00
Ideał: Mi sie podobają dziewczyny, które mi się podobają... :roll: .
Tak to jest... może być ruda, brunetka, blond, wysoka, niska, pulchna, czarna, biała, azjatka, arabka........uff (najwazniejsze by byla proporcjonalna, nie moze miec wiecej niz 185cm)
Powinna byc ładna, ale nie musi.
Dziewczyna nie musi być ładna. Jej uroda musi być ciekawa, interesująca, intrygująca, oryginalna...
Ja bym stwierdził tak: 50% to wygląd(a w tym sposob poruszania sie, sposob usmiechania, umiejętność prowadzenia wzrokiem i cialem "gry" z facetem), a drugie 50% to "głowa". Jak jest ok to se para rozmawia, a jak sie kłucą to przynajmniej muszą na siebie patrzeć i czerpac z tego przyjemność co za tym idzie muszą się sobie podobać.
Dziewczyna mniej ładna ma szanse zazwyczaj poprzez bliższe poznanie. Więc nie atakować bezpośrednio, a knuć intrygi, być blisko faceta, uśmiechać się, prosić go o pomoc lub ją proponować (zalezy od faceta), ladny ciuch, ladny zapach (trzeba umieć wykorzystywać swoje naturalne feromony, ktore kazdy ma i moze wykorzystac), komplementy raczej na temat pracy faceta lub czegoś czym się zajmuje (naprawia auta, kompy, maluje obrazy, gotuje) niz na temat jego wygladu (chociaz trzeba wyczuc bo niektorzy faceci lubia i takie komplementy). UFF



Pozdrawiam... Nie wiem czy dobrze :)