Bardzo proszę o przetłumaczenie tego na angielski :

Avatar jest to film science fiction z 2009 roku. Twórcą jak i scenarzystą oraz reżyserem jest James Cameron. Akcja filmu rozgrywa się od maja do sierpnia 2154 roku. Opowiada historię Jake'a Sully'ego - sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szanse odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąźć udział w specjalnym programie militarnym. Jake trafia na Pandorę, planetę zamieszkiwaną przez Na'vi - człekopodobną rasę, która według ludzi żyje na prymitywnym poziomie, a w rzeczywistości jest dużo bardziej zaawansowana. Wysokie na 10 stóp, pokryte niebieską skórą Na'vi żyją w swoim świecie w zgodzie z naturą zachowaną w nienaruszonym stanie. Niestety, ludzie poszukujący na terenie Pandory cennych materiałów zagrażają egzystencji.
Moim ulubionymi bohaterami w tym filmie są Jake Sully (w jego role wcielił się Sam Warthington) były komandos oraz Neytiri (w jej role wcieliła się Zoe Saldana) jedna z Na'vi.
Ten film zdecydowanie jest wart obejrzenia. Historia jest spójna i dopracowana. Nie ma absurdów i głupich błędów. Efekty i animacja oddają wrażenia, jakbyś tam był natomiast muzyka sprawia, że to czujesz. Jest doskonała i steruje emocjami. Warto było czekać 12 lat na kolejne dzieło Camerona. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to nie jest zwykły film - to arcydzieło.

1

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-04T18:39:25+01:00
Avatar is a science fiction movie from 2009. The creator and writer and director is James Cameron. The film is set from May to August 2154 year. Tells the story of Jake Sully - paralyzed former commando, who gets a chance to recover a healthy body. take but must participate in a special military program. Jake goes to Pandora, a planet inhabited by Na'vi - człekopodobną race, according to people who live on a primitive level, and in fact is large

http://www.mtranslator.pl/?gclid=CLX5i6-XxJ0CFc8UzAodCmLHvA
tu masz link do strony do przetłumaczania