Napisz przemówienie na konkurs pod tytułem "Najsympatyczniejszy i najpiękniejszy zwierzak domowy"

lub

Przygotuj tekst przemówienia w którym jako rodzic zaprotestujesz produkcji zabawek militarnych i agresywnych, pełnych przemocy gier video.


Minimum 5 zdań.

Proszę szybko to napiszcie bo na jutro to muszę przynieść.

2

Odpowiedzi

2010-02-04T18:47:48+01:00
Jako rodzic chce zaprotestowac przeciwko produkci zabawek militarnych i agresywnych,pełnych przemocy gier video. przez te gry videa nasze dzieci staja sie agresywne,a w przyszłosci moga zaczac zabijac tak jak w grach myślac ze to jest zabawa.nie beda odrózniały dobra od zla.agresywne zabawki mogą zniszczyc ich przyszłosc.w imieniu swoim i wszystkich rodzicow protestujemy!
2 1 2
2010-02-04T18:50:35+01:00
Szanowni Państwo! I wy - szczególnie mi bliscy - Drodzy Rodzice!
Niestety z biegiem czasu zostały wprowadzone nowe zabawki ,które już na sam widok wprowadzają agresję u dziecka. Nadpobudliwość u dzieci jest wywoływana w większości przez agresję w grach video i właśnie w zabawkach. Dzieci oglądające lub grające w gry, w których występują owe postacie próbują je naśladować, bo myślą iż jest to poprawne. My jako ich Wychowawcy i zarazem rodzice powinniśmy unikać Zabawek i gier które są niestosowne. Nasze dzieci mogą sobie przez złe zachowanie narobić kłopotów jak i uszczerbek na zdrowiu. Pilnujmy co nasze dzieci robią w wolnym czasie.
Dziękuję.
2 4 2