Przetłumacz na nagielski;
droga kajo.!

jak sie czujesz.? własnie wruciłam ze szkoły i postanowiłam napisać do ciebie. Dziś w szkole rozmawaialiśmy na temat naszej przyszłości. Pamiętam jak byłyśmy małe i chciałyśmy wszędzie chodzić razem . A jednak nasze drogi sie rozeszły. Zostało mi tylko kilka miesięcy w gimnazjum, a potem muszę wybrać szkołe średnią. Strasznie bede tęskinić za tą szkołą ponieważ bardzo sie do niej przywiązałam. W dalekiej przyszłości chciała bym zostać pedagogiem lub psychologiem. Jeszcze nie postanowiłam. No ale mam jeszce czas. Nie wiadomo czy zdam egzaminy do liceum, a już nie mówie o maturze. Nie wiem, czy wiesz co to matura.? Matura to egzamin dojżałości. Podobno najbardziej stresujący ze wszystkich.
Mam nadzieje że na te wakacje przyjedziesz do Polski. Będziemy mogły rozmawiać całe dnie i noce.
przekaż rodzinie pozdrowienia .

Ewelina

tylko szybkoooo , daje najlepszeee.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-04T20:42:52+01:00
Dear Kaja!

How are you? I have just come back from school and decided to write to you. Today at school we were talking about our plans for future. I remember when we where little and wanted to go everywhere together. And then we got apart.
There is only few more months in gymnasium (junior high? to amerykański odpowiednik gimnazjum). After that I'll have to chose high school. I'll be missing this school because I really liked it. When I grow up, I'd like to work as a teacher or as a psychologist. I haven't decided yet. But I still have time. Who knows if I even pass the high school's tests, don't even talking about my mature. Do you know what that is? It's a maturity exam. People say that is the most stressful of others.
I hope you come to Poland for this vacations. We will be able to talk whole day and night.

Say your family hello from me

Ewelina