Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-04T19:51:18+01:00
Moje największe marzenie jest takie żeby pojechać w góry na narty.Chciałbym żeby to nie były tatry.Wolałbym pojechać do Alp.
Na przykład do Włoch. Bardzo chciałbym tam pojechać ponieważ zawsze o tym marzyłem. Na nartach jeżdżę już długie lata. Ale takiej okazji jeszcze nie miałem. Widziałem zdjęcia mojego kolegi z Włoskiego kurortu "Maso Corto". Też chciałbym się tam wybrać.
3 3 3
2010-02-04T19:53:44+01:00
Mam wiele marzeń.Jedne są ważne,drugie troche mniej.Najważniejszym marzeniem jest zdanie matury oraz zostanie lekarzem.Jest to dla mnie ważne,ponieważ rodzice zawsze oczekiwali abym poszla na medyczne studia.
Drugim marzeniem jest wyjazd do Rzymu.W tym pięknym mieście mozna poczuc wspaniała atmosfere.Zobaczyc zabytki i wiele innych wspaniałych rzeczy.
Są to dwa ważne marzenia.Chciałabym również w przyszłości miec wspaniałą rodzinę,męża i dzieci.Mam nadzieję,że te marzenia się spełnią.Będę dążyć do nich wytrwale i nigdy się nie poddam.

Mam nadzieje ze troche pomoglam Pooozdro ;];]
2 3 2
2010-02-04T19:57:07+01:00
Ja mam bardzo skomplikowane marzenia,potrafię marzyć o wszystkim na raz.Dorośli którzy pytają mi się co bym chciał dostać na urodziny nie do końca wiedzą co chcę.Potrafię wymienić kilka rzeczy więc i tak kończy się to wszystko na kopercie.Ale jednak najbardziej chciałbym pojechać do Egiptu.Niektórzy pytają mnie po co co byś tam robił jedynie byś się spocił.Ja natomiast odpowiadam im że nie jadę tam po to by się spocić lecz żeby obejrzeć te wspaniałe budowle.Niestety moi rodzice nie chcą mnie w taką podróż puścić samego.Dlatego te moje ciche marzenie raczej nigdy nie zostanie spełnione.
2 3 2