Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-04T21:01:09+01:00
Proszę bardzo w załączniku z całego stycznia!
2010-02-04T21:04:16+01:00
Przez kilka lat systematycznie gwałcił swoją nieletnią wtedy córkę. Dziś Krzysztof Bartoszuk z Podlasia po 10 miesiącach procesu usłyszał wyrok: w więzieniu spędzi kolejnych 10 lat. Wyrok jest nieprawomocny. Skazany powiedział, że będzie cię odwoływał. Sąd wydał zgodę na publikację nazwiska i wizerunku skazanego.

Brittany Murphy zmarła z powodu zapalenia płuc - oświadczył koroner Los Angeles. Drugorzędnymi przyczynami śmierci aktorki była anemia oraz "wielokrotne zatrucie lekami".

Nie żyje 18-letnia córka Antoine'a Sibierskiego, francuskiego defensywnego pomocnika znanego z występów w Manchesterze City. Została znaleziona powieszona. Policja podejrzewa samobójstwo dziewczyny, ale bada też sprawę kłótni Sibylle Sibierski z chłopakiem, do której doszło w niedzielę.

Prokuratura w Kępnie zbada okoliczności związane z przymusowym zabraniem 9-letniego chłopca z domu jego matki w miejscowości Kobyla Góra. Dziecko, zgodnie z orzeczeniem sądu, oddano ojcu.

Niemiecka wyspa Hiddensee na Bałtyku pozostaje odcięta od świata, ponieważ zamarzło wokół niej morze. Żywność mieszkającym tam 1050 ludziom dostarczają od środy śmigłowce i zapewne taki most powietrzny będzie potrzebny także w przyszłym tygodniu.

Sąd Apelacyjny w Szczecinie orzekł, że mieszkanka Wolina (Zachodniopomorskie) nazywając "pedałem" swego sąsiada Ryszarda G., naruszyła jego dobra osobiste.

Słynny amerykański "guru" i specjalista od "rozwoju osobowości" James Arthur Ray został aresztowany. Przedstawiono mu zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci trzech osób podczas rytuału, który odprawiał - informuje agencja Associated Press.

Pozdrawiam
Matusee :)