Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-04T21:09:25+01:00
Dzisiaj z moją koleżanką poszłyśmy do kina było wspaniale leciał nasz ulubiony film "z nia to najlepiej" było wspaniale film skączył się wieczorem kiedy wracałyśmy do domu wstąpiłyśmy jeszcze coś zjeść . Nasze jedzenie było pyszne . kiedy wróciłyśmy do domu położyłyśmy się spać . bo moja koleżanka Natalka nocowała u mnie. było super!

(prosze daj to na opinię naj bo się nad tym napracowałam)
6 3 6
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-04T21:13:49+01:00
Drogi pamiętniku ! Warszawa, 04.02.2010 r.

Ohh dziś miałam wspaniały dzień. Rano po śniadaniu wybrałam się z Olką, moją przyjaciółką do centrum handlowego na zakupy a następnie na seans filmowy. Musze powiedzieć, że było bosko. Kupiłam sobie wiele różnych ubrań, m.in. moją wymarzoną sukienke, na którą już od tak dawna oszczędzałam. Gdy nadeszło południe wstąpiłyśmy do kina, które znajdowąło się w centrum. Już od bardzo dawna nie byłam na żadnym seansie. Zanim kupiłyśmy bilety, wciąż zastanawiałyśmy się jaki wybrać film. Lecz szybko nam to poszło zdecydowałyśmy się na film pt. " Wszystko co kocham ".
Film okazał się bardzo interesujący. Miłą niespodzienką było również, że grało tam wielu przystojnych, polskich aktorów o jakich nigdy w życiu jeszcze nie słyszałam.
Minął miesiąc. Od tamtego czasu byłam z Olką i resztą przyjaciółek aż na sześciu innych filmach. Muszę przyznać, że kocham kino. Zainspirowały mnie bardzo niektóre sceny, np. scena miłosna w jednym z filmów. Było to tak niesamowite uczucie. W końcu również zdecydowałam się co będę chciała robić w przyszłości, będę reżyserem. Złożę papiery na uczelnię w Łodzi - miasta filmów.
8 4 8