Potrzabuje na jutro dramatyczny opis wydarzenia '' polowanie na niedźwiedzia'' w krzyżakach. unikać długich zdań. stosować wielokropki i wykrzykniki. np. nagle krzaki zaszeleszczały ...
LUDZIE POMÓŻCIE!
TO MA BYĆ DOSYĆ DŁUGIE. NIE SPAMOWAĆ.

2

Odpowiedzi

2010-02-05T13:46:49+01:00
Zbyszko szykuje się do wyprawy na niedźwiedzia, ponieważ Maćko potrzebuje dla wyzdrowienia niedźwiedziego sadła. Zbyszko czekając w lesie na zwierza, rozmyśla o Danuśce. Ogarnia go żal i tęsknota za damą swego serca. Nagle słyszy jakieś kroki, równocześnie wychodzi na niego potężny niedzwiedź. Zbyszko rzuca się z widłami na zwierzę, rozpoczyna się straszna walka. Zbyszko słabnie coraz bardziej, a niedźwidż jest tak samo silny jak na początku. Zwierzę przewraca słabego Zbyszka na ziemie. Lecz mężczyzna rozbaczliwie prubuje wstać. Nie ma on już praktycznie siły podnieść się z ziemi, ale siłą woli staje na nogi. Nagle ktoś wbija drugie widły w niedźwiedzia. Z pomocą przyszła Jagienka. Zbyszko odczuwa wdzięczność i podziw dla dziewczyny. Wiedząc, że już nic mu nie zagraża, siada na ziemi, oparty o pien drzewa.

pisz grubo to zajmie ci 4-5 stron zeszytu
10 3 10
2010-02-05T14:52:36+01:00


Maciek chorował. było bardzo źle. W końcu Zbyszko postanowił zdobyć dla przyjaciela lecznicze sadło niedźwiedzia. było to bardzo niebezpieczne przedsięwzięcie.
Ukryty w krzakach, uzbrojony w widły, Zbyszko czekał. Pogrążył się w myślach o Danusi....Kiedy nagle cos usłyszał.
Chwilę potem rozpoczęła się dramatyczna walka - i niedźwiedź i Zbyszko starali się przeżyć, kosztem przeciwnika. Zbyszko był w ciężkiej sytuacji. już wydawało się, ze to koniec. Że właśnie tera skończy swoje życie ten bohater, kiedy nadeszła pomoc - Jagienka.
Gdyby nie ona, Zbyszko już by nie żył.
8 3 8