Odpowiedzi

2010-02-04T21:34:35+01:00
Miłość jest siłą, która zmienia ludzi. Filozofowie poświęcali jej zawsze wiele przemyśleń, ale czy dzisiaj bliżej jesteśmy odpowiedzi na pytanie, czym jest? Miłość to słowo, które każdy zna, mało kto potrafi je jednak zdefiniować. Miłość istniała od zawsze i istnieć będzie dopóki nie zginie człowiek. Jak długo bowiem będzie żył człowiek tak długo będzie kochał i nienawidził. Czym jest dla mnie miłość? Stawiając sobie to pytanie zastanawiałam się dość długo nad odpowiedzią i musze przyznać, że znalezienie jej nie było łatwe. Po dłuższych rozmyślaniach stwierdziłam, że miłość jest wartością, bez której życie człowieka jest puste i bezbarwne. Miłość jest częścią życia człowieka, tak jak jego częścią jest sen czy posiłek, zarazem jest częścią samego człowieka. To dzięki człowiekowi miłość istnieje i to człowiek ją tworzy.


Spotykamy kogoś kto przykuwa naszą uwagę tylko co to znaczy ,czym przykuwa mówi się o miłości od pierwszego spojrzenia spojrzenia na co na włosy ,ogólną sylwetkę, co sprawiło że zaczynamy myśleć o tej osobie to właśnie on lub ona. Tylko czy tak naprawdę to wystarczy aby powstało prawdziwe uczucie uczucie które będzie trwało pomimo tego że włosy nie będą już takie lśniące a sylwetka będzie się trochę pochylać czy wtedy to pierwsze spojrzenie nie wyda nam się banalne,decyzja zbyt pochopna ,czy nie będziemy się wtedy zastanawiać nad tym że mogliśmy trochę lepiej poznać porównać swoje cechy swoje upodobaniawspólne fascynacje czy jak za jakiś czas spotkamy inna osobę to ona również wzbudzi w nas takie samo uczucie czy wtedy nie będziemy się czuć trochę niesmacznie że popełniliśmy błąd w wyborze tej właściwej osoby że może zraniliśmy przez swoją pochopność osobę w której rozbudziliśmy również jego najskrytsze marzenia o jego drugiej połowie kiedy będziemy wiedzieli że podejmujemy właściwą decyzje

Coś takiego.? ^^'
Troche to za długie..ale może się przydać. ;)
8 4 8
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-04T21:34:53+01:00
Miłość w życiu człowieka jest bardzo ważna. Każdy chłowiek, który nie potrafi kochać jet zły, bo przecież zawsze jest ktos kogo kochać mamy jeśli nie amsz ani męża ani chłopaka to przecież są rodzice dziadkowie, a jeśli i ich nie masz przecież jest Bóg.

Być zakochanym oznacza dzielić się z drugą osoba miłością - uczuciem. Powinno robić się dla drugiej osoby wszystko co się da. Jeśli drugą osobę kochasz to zrobisz dal niej wszystko, czasami nawet oddasz za nią życie.

Myślę, że pomogłam.
7 3 7