Odpowiedzi

2010-02-05T08:52:44+01:00
Http://www.filmweb.pl/f474465/Hannah+Montana+Film,2009/recenzje?review.id=7887
2010-02-05T09:04:01+01:00
Film pt. hannah montana jest filmem, który opowiada o problemacch bardzo sławnej gwiazdy oraz nastolatki.
Miley zostając Hanną nie wiedziała, że będzie tak trudno.
Na początku gwiazda ppakuje się w tarapaty, spóźniając się na odlot Jakson'a do Tenesi. Później jako Hannah idzie na urodziny do swojej najlepszej przyjaciółki Lilly. Ona widząc to, że Hannah rujnuje jej urodziny mówi, że jej tego nie wybaczy do końca życia.
Wtedy wychodząc ze swoich urodzin mówi, dziennikarzowi, skąd Hannah pochodzi tak naprawddę. Nie wiedziała jednak, że mężczyzna pojedzie do tego miasteczka w poszukiwaniu Hanny montany. W międzyczasie Miley ma jechać do Nowego Jorku, aby grac na nagrodach. Tata Miley wykorzystując to, że ma ona własny samolot każe lecieć pilotowi do Tenesi. Miley zdenrwowała się na tatę.
Następnego dnia pobytu w tenesii Miley próbowała odzystać Hannę, niestety bez skótecznie. tego dnia jej dawny przyjaciel Trawis zabiera ją, aby zobaczyła, co straciła bedąc w Kaliforni. 2 dni później w Tenesi zorganizowano potańcówkę, aby uratować miasto. Pod koniec "imprezy" Trawis głośno powiedział, że Miley zna Hannę Montanę i że może ona zaśpiewa w miasteczku, wtedy nazbierało by się więcej pieniiędzy. Pod koniec filmu Hanna wychodząc na scenę zobaczyła Trawisa, który dzień wcześniej poznał jej tajemnice. Ona nie mogąc śpiewać ukazała całemu miasteczku kim tak naprawdę jest.
Cała Historia kończy sie dobrze. Miasteczko wie o Jej tajemnicy, ale nikomu tego nie zdradza.