Odpowiedzi

2010-02-05T15:03:10+01:00
Droga Kasiu!

Piszę do Ciebie, ponieważ nie mogę zrozumieć dlaczego chcesz odebrać swoje życie.
Jestem zaskoczony twoim postępowaniem i nie wiem dlaczego chcesz to zrobić. Musisz dostrzec, że życie jest piękne i nie należy go kończyć w tak młodym wieku. Nawet sobie nie wyobrażasz co Cię jeszcze czeka w życiu. Nie wiem dlaczego chcesz to zrobić, ale wiem jedno, że życie jest zbyt piękne i zbyt cenne, aby je tak szybko kończyć. Pomyśl o osobach, które Cię kochają i lubią. Nie zdajesz sobie sprawy jak oni to zniosą i jak zmieni się ich życie po twojej śmierci.
Mam nadzieję, że słowa, które tutaj przeczytałaś dotrą do Ciebie i przemyślisz swoją decyzję i zmienisz ją na korzystniejszą dla Ciebie i twoich bliskich.
5 4 5
2010-02-05T15:27:11+01:00
Droda Kasiu!
Wczoraj doratła do mnie wiadomość o Twoich myślach samobójczych. W pierwszej chwili jak to usłyszałam to szczerze mówiąz zamarłam na chwilę. Ni rozumien dlaczego chcesz to zrobić? Jesteś przecież osobą wierzącą a chyba znasz opinie księży i uczonych w piśmie na temat samob ójstw. Proszę, nie rób tego!!! Rozumiem, że w żyyciu zdarzają się gorsze dni i wtedy nie koniecznie tryskamy chęcią do życia, ale to naprawde nie jest powód aby od razu popełnieć samobójstwo. Dlaczego chcesz odebrać sobie życie? Doceń ten wielki dar, który dostałaś od Boga! Jeste wiele umierających osób, dla których już nie ma ratunku i bardzo chciałyby być na twoim miejscu - chciałyby żyć nadal. Jesteś przecierz bardzo młodą osobą i powinnać cieszyć się życiem, bo w tym wieku jest ono najpiękniejsze1 Z resztą pomyśl o osobach które Cię kochają i jesteś ich oczkiem w głowie. Cyba niue zdajesz sobie sprawy z tego, jak by przeżywały twoje targnięcie się na własne życie. Z całą pewmością Twoja mama miałaby wyrzuty sumienia, myślałaby, że to po częci jje wina, że za mało wyrażała swoją miłość do Ciebie. Wtedy popadłaby w głęboką depresję i niemogłaby sobie darować tego twojego czynu. Całymi daniami wszyscy członkowie Twojej rodziny, przyjaciele, znajomi rozmyślaliby dlaczego to zrobiłaś i obwinialiby siebie o to, że coś zrobili nie tak w stosunku do Ciebie. Ale wtedy nie będzie już odwrotu. Więc proszę Cie, zastanów się nad swoim życiem i nad jego sensem. Nie podejmyj pohopnych decyzji i przemyśl trzy razy zanim cokolwiek zrobisz.
Trzymam za Ciebie kciuki - (podpisz się) ;)) xpp
3 4 3