WITAM SERDECZNIE!!!
MAM OGROMNĄ PROŚBĘ...CZY MOGLIBYŚCIE MI DAĆ JAKIŚ POMYSŁ...CHODZI O TO ŻE U NAS W SZKOLE NASZA KLASA ORGANIZUJE ZBIÓRKĘ PIENIĄŻKÓW I KARMY DLA SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT W NASZYM MIEŚCIE.MUSZĘ ZROBIĆ PLAKAT OGŁOSZENIOWY O CO CHODZI,KIEDY ODBĘDZIE SIĘ TA ZBIÓRKA CHCIAŁABYM FAJNIE TO NAPISAĆ ŻEBY ZACHĘCIĆ DZIECIAKÓW ABY PODAROWALI KILKA GROSZY BĄDŻ PRZYNIEŚLI JAKĄŚ KARME DLA TYCH BIEDNYCH ZWIERZAKÓW.MACIE JAKIŚ POMYSŁ CO NAPISAĆ NA TAKIM PLAKACIE???
Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ I CZEKAM NA PROPOZYCJĘ!!!

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-05T16:00:28+01:00
Fajnie, że takie coś robicie. Mogłabyś zrobić to na komputerze, żeby było estetycznie i ładnie. Dodaj jakieś zdjęcia zwierzaków. Napisz jakieś dobre, chwytające za serce hasło, np. "Jeśli twe serce to nie kamień, przyjdź i pomagaj z nami!". Pamiętaj, żeby cały plakat był rzucający się w oczy i nie zapomnij podać wszystkich informacji o spotkaniu (data, miejsce, godzina itp.) Spróbuj jakoś zachęcić ludzi do pomagania. Życzę powodzenia.
2010-02-05T16:01:22+01:00
Możesz namalować albo wydrukować jakiegoś zabiedzonego i znarniałego pieska. I w jakims dymku napisac prośbe (ze ten piesek niby prosi) zeby cos podarowali dla tego schroniska. ;))
2010-02-05T19:30:28+01:00
Napisz ze taki gest ze strony kazdego z nas wiele znaczy dla tych zwierzat a przeciez to tak niewiele wysilku wymaga z naszej strony i ze masz nadziejeze wiele osob przylaczy sie do tej akcji i nie zostawi tych zwierzat i ze jestes wdzieczny za wsparcie
1 5 1