PLISS ! PISZCIE !

Napisz pracę na wybrany temat :
1.Dlaczego należy rozwijać swoje umiejętności ?
2.Gdybyś mógł poprosić greckie bóstwa o trzy niezwykłe umiejętności ,co byś wybrał ? Które z bóstw mogłoby cię nimi obdarzyć ?Uzasadnij swoją odpowiedź.

Te prace mają być na min. 1 str. w zeszycie . Proszeee !

2

Odpowiedzi

2010-02-05T17:26:22+01:00
Trzeba rozwijać swoje umiejętności dlatego zeby miec dobrą pracę oraz wykształcenie stawać się coraz mądżejszym dzięki naszym umiejętnoscia poznajemy barzo duzo rzeczy .rozwijanie umiejetnosci to podstawy naszej pszyszlosci.powodzenia
53 1 53
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-05T17:28:30+01:00
1. Dlaczego należy rozwijać swoje umiejętności?

Dlaczego należy rozwijać swe umiejętności? To oto pytanie zadaje sobie wiele osób. Po co tak naprawdę się uczyć? Po co rozwijać swoje talenty? Czemu się to wszystko uda? Tu o tym napiszę.
Umiejętności i talenty ludzkie, to rzecz ważna i przydatna w życiu. Każdy ma jakiś talent, jakąś umiejętność w której jest dobry. Nikt nie jest alfą i omegą, ale ma jakąś dominującą dziedzinę w której doskonale sobie radzi. Należy ją ponad wszystko rozwijać. Np. jeśli ktoś dobry jest w tańcu. Powinien rozwijać te umiejętność. Przez ten mały talencik, może osiągnąć życiowy sukces. Może zostać zawodowym tancerzem. W szkole osiągać zwycięstwa i sukcesy w różnych występach, chodzić na kółka taneczne. Osiągać zwycięstwa poza szkolne.. Może osiągnąć sławę, pieniądze i wykształcenie. Inny przykład. Ktoś jest dobry z biologi... Może zostać dyplomowanym lekarzem, nauczycielem biologi ( a nawet profesorem), czy przyrodnikiem, jeśli tylko będzie rozwijać te umiejętność. Jeden tak naprawdę nieważny talent, a ile z niego korzyści. Musi tylko kształcić się w tej dziedzinie. To tak jakby kilka w jednym. Uważam że to naprawdę przydatne w życiu. Musimy wierzyć w siebie. Wierzyć w swoje umiejętności. Uczymy się po to by je rozwijać. Po to, by uwierzyć w siebie.. w swoje mocne strony. Każdy je ma. Nie każdy jednak potrafi o nie zadbać. O ich dalszy rozwój.
Ludzie którzy myślą że to nic nie da, jest zbędne, mylą się Ludzie którzy wierzą w swoje talenty, mają w życiu szansę... szansę na sukces. Dołączmy do nich! Bądźmy jak oni! Bądźmy ambitni!


Myślę że to może być. Tylko radzę pisać bardzo szeroko.... ( sprawdza się, ale ta rada to tak po znajomości xD).
54 2 54