Odpowiedzi

2010-02-05T19:00:53+01:00W tym roku skończyłam ...lat. Jeszcze nie wyobraziłam sobie dokładnie swojej przyszlości, ale już dziś zaczynają mnie nurtowac różne pytania. Co będzie moim głównym celem życiowym? Do jakiej szkoły pójdę po gimnazjum? Gdzie znajdę pracę? Jaką będę miec rodzinę? Mam tyle marzen, że nie wiem co wybrac, w którym dążyc kierunku.
Mam nadzieję, że za dziesięć lat będę już po liceum i po studiach. Być może będą to studia prawnicze lub stomatologiczne, gdyż od niepamiętnych czasów interesują mnie te kierunki. Moim marzeniem jest miec kochającą i szczęśliwą rodzinę- wrażliwego i odpowiedzialnego męża, gromadkę niesfornych dzieci. Chciałabym otworzyc własny gabinet stomatologiczny lub kancelarię prawniczą, gdzie sama mogłabym ustalac zasady i warunki pracy. Chętnie zamieszkałabym w jakimś większym mieście lub za granicą, gdzie miałabym więcej możliwości kształcenia się czy rozwijania.
Równie dobrze mogłabym też zostać fotografem. Uwielbiam fotografowac wszystko: życie codzienne, najdrobniejsze przedmioty, a w szczególności naturę. Nasza ziemia jest taka cudowna, a my tego nawet nie dostrzegamy! Jesteśmy pogrążeni w szarej codzienności. Dla współczesnych ludzi liczą się teraz głównie sława i pieniądze. Żyją w pośpiechu, nie mają czasu na odkrywanie piękna chociażby otaczającej nas przyrody. Robiąc takie zdjecia, chciałabym uświadomic ludziom, że w życiu są też inne wartości. Chę im ukazac, że nasza cudowna planeta jest godna dostrzeżenia.
Dziesięc lat to długi okres czasu w moim życiu, więc dokładnie nie mogę powiedzieć, co będę robić w przyszłości.
Młodośc to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Chciałabym w nim jak najwięcej zdziałac, wykształtowac swój charakter, zdecydowac czego tak naprawdę pragnę. Jest to akurat wiek dojrzewania, zabawy i podejmowania najważniejszych decyzji, które znacznie wpłyną na moje dorosłe życie. Chcę się do niego jak najlepiej przygotowac.


to są moje plany na przyszłość Ty zamiast moich planów wstaw swoje i bedzie ok ...
mam nadzieje ze pomogłam :)

1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-05T19:03:11+01:00
CV

Imię i nazwisko : Mariola Kokosińska
Adres: Ul długa 77
Telefon: 555 222 125
Data urodzenie: 7 luty1988r.
Stan cywilny: wolnaWykształcenie:

- 2004-2007r.- II LO im. Stefana Batorego w Warszawie
- 2007r. –aktualnie studentka na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Doświadczenie praktyczne:

- Od 1 września 2007r. do 31 sierpnia 2008r. staż w Sądzie Okręgowym w Warszawie
- od 1 września 2008r. do 30 listopada 2008r. – sekretarz Kancelarii Adwokackiej w Krakowie

Dodatkowe kwalifikacje :

- obsługa komputera
- prawo jazdy kat. B

Zainteresowania:
-Nauki historyczne
-filmy kostiumowe

ps. Dostałam za to w zeszłym roku 5 więc polecam!
3 5 3