Twój bliski kolega i koleżanka systematycznie unikają lekcji wychowania fizycznego. Podaj 5 argumentów którymi posłużyłbyś sie w celu wyjaśnienia, im dlaczego takie postępowanie jest szkodliwe dla zdrowia. Proszę napisać to w formie rozprawki. nie kopiowac z netu bo zglosze spam. prosze to [pilne

3

Odpowiedzi

2010-02-06T09:07:38+01:00
Niepowinniście uciekac z lekcji wf sa one przydatne dla zdrowia jezeli jestescie chorzy mozecie przyniesc zwolnienie lekarskie a nie uciekac moze was ktos złapac na ucieczce
10 1 10
2010-02-06T09:35:52+01:00
Wychowanie fizyczne to całokształt działań zmierzających do zapewnienia prawidłowego rozwoju fizycznego organizmu,doskonalenie sprawności ruchowej i wyrabianie nawyków rekreacyjnych.Wychowanie fizyczne jest również organiczną częścią procesu wychowania i nauczania.W Polsce wychowaniem fizycznym objęta jest cała ucząca się młodzież ponieważ,sprzyja to rozwojowi [każdego ucznia] intelektualnemu,zdrowotnemu,kondycyjnemu oraz skupienia się na określonych wariantach uczniowskich,a nie korzystanie z tego rozwoju prowadzi do obniżenia zachowań i poprawnego uczestnictwa ucznia w lekcjach,spowodowanie brakiem dostarczenia odpowiedniej ilości adrenaliny oraz dotlenienia organizmu,wyjątkiem jest przewlekła choroba.


Mam nadzieję,że te informacje ci pomogą.POZDRAWIAM.
11 1 11
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T09:55:33+01:00
Lekcja wf jest to przedmiot szkolny bardzo potrzebny w dzisiejszych czasach. Spróbuje to omówić w poniższych argumentach.
Pierwszym argumentem potwierdzającym nieuciekanie z lekcji wychowania fizycznego jest forma.Dzięki tym lekcjom zadbamy o naszą formę i nie będziemy musieli uczęszczać na siłownie.
Drugim argumentem potwierdzającym aktywność na lekcjach wychowania fizycznego jest otyłość.Osoby otyłe, z nadwagą mogą spalić pewną ilość tłuszczu. Po jakimś czasie będą miały wspaniałą talię.
Osiągnięcia sportowe jest to trzeci argument potwierdzający chodzenie na lekcję w-f. Osoby które będą ambitnie pracowały na zajęciach w-f, pojadą na zawody i zdąbędą jakieś osiągnięcia. Może w przyszłośći wybiorą taki kierunek w życiu;).
32 4 32