Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T10:28:34+01:00
ŻADNYCH PIENIĘDZY NA IROKEZY

Młody, bezrobotny w Stuttgardzie dostaje z Urzędu Pracy żadnych pieniędzy. Czemu? Bo urzędnikom nie podoba się jego wygląd.

Każdego poranka idzie Heinz Kuhlman, 23(lata), z jednym jajkiem do łazienki. On nie chce tego jajka jeść, on potrzebuje to jajko do włosów. Heinz ma bardzo krótkie włosy, tylko pośrodku są długie - i czerwone. Dla takiej fryzur irokeza, muszą te włosy długo stać(sterczeć)[- wiadomo o co chodzi]. Dlatego Heinz potrzebuje tego jajka.
>>W Stuttgardzie mam tylko tą fryzurę<< mówi Heinz. To mu się podoba. Za to Urząd Pracy ma inne zdanie co do tego. Heinz nie otrzymuje żadnego zasiłku dla bezrobotnych i żądnych propozycji pracy. Jeden z urzędników powiedział mu: >>Proszę zrobić sobie normalną fryzurę. Wtedy może Pan znowu przyjść.<< Zaś inny urzędnik sądzi: >>Heinz Kuhlmann sabotuje tutejsze miejsce<< Ale Heinz Kuhlmann chciałby pracować. Jego wcześniejszy pracodawca, Firmy Kodak, był bardzo zadowolony z niego. Tylko jego współpracownicy robili Heinzowi ciężej w życiu(utrudniali mu życie). Zawsze go wkurzali. Dlatego zrezygnował z tej pracy.
Do teraz nie znalazł żadnego miejsca pracy. Większość zawodów nie jest dla niego. O tym wie on sam:>>Sprzedawca w księgarni, to przecież nie pasuje. Do tego nie jestem odpowiednim typem osoby.<<
Heinz chce pracować, ale Punkiem chce także zostać. Przeciw Urzędowi Pracy prowadzi proces. Jego adwokat sądzi: >>Także bezrobotny Punkier[niewiem czy dobrze odmieniłam] powinien od Urzędu Pracy dostawać pieniądze.<< Heinz Kuhlmann żyje obecnie z paru marek(chodzi o pieniądze). Jakich mu ojciec daje.
. (Michael Ludwig)


Mam nadzieję ze pomogłam,
Pozdrawiam ;)
1 5 1