Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T10:49:49+01:00
Nie wszystko, co jest w życiu ważne, da się przeliczyć na pieniądze moim zdaniem jest to prawda ponieważ pieniądze nie są najważniejsze w życiu w życiu ważna jest miłość, przyjaźń. Pieniądze odgrywają jakąś rolę w naszym życiu ale aby mieć pieniądze ludzie muszą pracować ale aby nie zapominać o rzeczach ważniejszych starają się nie zapominać o rodzinie przyjaciołach. Według mnie najważniejsza jest przyjaźń i miłość, ponieważ jabyśmy mieli tylko pieniądze to brakowało by nam przyjaciół. Aby udowodnić tą tezę podam kilka argumentów potwierdzających.
Pierwszym argumentem, który chciałabym przytoczyć jest to że ludzie aby mnieć dużą pieniędzy pochłaniają się w prace i zapominają o przyjaciołach i rodzinie.
Ważne jest również to żę człowiek aby się wzbogacić ożeni się z osobą której nie kocha.
Nie mniej ważne jest to że w książce pt” Antygona” król Kreon kierowała się swoją władzą nad poddanymi i swoim bogatstwem a nie uczuciami. Według mnie Kreon żle zrobił karząć Antygone na śmierć tym rozkazem stracił swojego syna i rodzinę , a dla bogów który się również sprzeciwił stracił zaufanie

Jak ci się podobają argumenty to je rozwin a jeśli nie to zmień
3 3 3