Odpowiedzi

2009-10-08T15:22:39+02:00
Droga Ewelino!
Dawno Cię nie widziałam, musimy koniecznie się spotkać i to szybko! Co tam u Ciebie? Jak w szkole? U mnie bardzo fajnie, trochę jest dużo nauki, ale da się przeżyć. Słyszałam, że doszedł do was nowy nauczyciel? U mnie nauczyciele, są tacy sobie. Bardzo lubię panią Edyte, uczy mnie w-f bardzo jest ostra, i większość Jej nie lubi. Ale przynajmniej dzięki Jej jesteśmy wysportowane. Pani ta jest prawdziwym spiortowcem. Jest średniego wzrostu, ma poza 30 lat jest bardzo wygimnastykowana, bardzo lubię to panią. Odwiedzisz mnie w weekend? Będę czekać. Dozobaczenia.


Ten list napisałam o moim ulubionym nauczycielu, może Ci się przyadać. Pozdrawiam ;**
1 1 1
2009-10-08T15:23:11+02:00
Miejscowość w której mieszkasz
08.10.2009r.


Droga Koleżanko/Kolego.

Na wstępie mego listu gorąco Cię pozdrawiam.W tym liście chciałabym Ci opowiedzieć o moim ulubionym nauczycielu.
Moim ulubionym nauczycielem jest pani od języka polskiego.Jest ona bardzo miła,chętnie idę do niej na lekcje.Bardzo dobrze tłumaczy lekcje i mam u niej nawet dobre oceny.Pani nie krzyczy gdy nie ma potrzeby.Zdaje mi się, że wszyscy ją lubią.Gdybyś miał/miała z nią parę lekcji też byś powiedział/powiedziała, że pani jest bardzo miła.
Myślę, że ty też masz ulubionego nauczyciela i mi kiedyś o nim opowiesz.

-twoje imię
Data i miejscowość powinna być w prawym górny rogu.Twoje imię w prawym dolnym rogu.I powinny być trzy akapity.1 akapit zaczyna się od Na wstępie.., drugi od Moim ulubionym...,a trzeci od Myślę, że..


List jest trochę zmyślony i myślę że jest dobrze.;]
2 5 2