Odpowiedzi

2010-02-07T13:13:41+01:00
Witam wszystkich zgromadzonych przed tv, ale i tu na naszej sali gdzie bedzie trfał mecz siatkówki miedzy Polską i Szwecją . mam nadzieje ze zostaną panstwo z nami az do końca meczu . Trzymajmy kcuki za naszych faworytów.
Więc teraz zaczynamy mecz piłka jest dla polaków wiec nasze dziewczynki zaczynają . piłke odbija Anna baranska podbiega Joanna Kaczor i przerbija przez siatke. tak to było piekne zdobylismy pierwsze punkty . teraz serwoje Izabela Bełcik odbijają przeciwniczki , nasze dziewczyny robia blok znów zdobywamy punkt Tak nasze dziewczyny są cudowne zawsze w nie wierzyam. serwujemy odbija Kaczor podbiega Baranska i przebija Agata Mróz. przeciwniczki odbijają i niestety zdobywają punkt ,ale prosze panstwa nie załamuj my sie jeszcze moze nam sie udac . odbija piłke Karolina Ciaszkiewicz podbiega Magdalena śliwa i przebija Kaczor taaaak nasza ania jest nie pokonana wygralismy.
zawsze wiedziałam ze uda nam sie wygrac a Annakaczorowska jest nie do pokonania grała cudownie ,. dziekujemy Ci .A teraz zegnam sie z panstewm komentowala ( twoje imie i nazwisko) dziekuje dowidzenia.

ps nie wiem jak chcesz mozesz tam pozmieniac nazwiska ale tez dokonca nie wiem czy o to ci chodziła . sprawdz jeszcze ortografie.
5 1 5