Odpowiedzi

2010-02-06T14:48:55+01:00
Moment strachu

kiedyś pieknego wiosennego dnia zblizała sie najgorsza lekcja w szkole. lekcja historii . gdy nauczyciel wszedł do klasy kazdemu zaparło dech w piersiach . kazdy przygladal sie ze strachu co robi surowy nauczyciel . sprawdza obecnosc powoli , nastepnie szuka ucznia , który bedzie przepytany . serce bije coraz szybciej w klasie wisi zla atmosfera .szuka , szuka nagle krzyknał 6 - moj numer . ledwo podnosze sie z lawki ide chwiejnym krokiem ............. jesli chcecie przeczytac dalsza czesc mojego opowiadania zachecam do przeczytania II czesci gazetki szkolnaej.

piotr słowik
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T15:37:17+01:00
Najszczególniejszym momentem w życiu mojej szkoły było goszczenie u nas ministra praw dziecka.Wszyscy byli ubrani odświętnie i na galowo.
Najpierw cała szkoła przywitała go apelem na naszej sali gimnastycznej.
Później pan minister przechodził od klasy do klasy w towarzystwie naszego samorządu szkolenego. Zaczął od klasy 0 szedł tak aż do klasy 6. W każdej klasie były wyznaczone osoby do zadawania pytań panu ministrowi. Panie wychowawczyni przygotowały specjalne niespodzianki. Szczególnie w klasach młodszych. Pan minister na apelu kończoncym jego podróż po naszej szkole rozdał: zakładki do książek, odblaskowe paski i różne inne żeczy na których napisase było jego imię i nazwisko. Dał to wszystko do przewodniczących klas. Na koniec apelu wszyscy zaśpiewaliśmy mu pioseke. Bardzo wszystkim się podobało bo dowiedzieliśmy się dużo ciekawych żeczy. Dziękujemy dyrekcji i nauczycielą za zorganizowanie tak wspaniałego gościa.
2 5 2