Odpowiedzi

2010-02-06T16:12:49+01:00
Pewnego dnia pani powiedziała nam,że jest konkurs na ekobohatera.Bardzo się tym ucieszyłam i nawet zrobiłam już sobie szkic mojego bohatera lecz musiałam uczyć się na drugi konkurs. Oddałam swoją pracę kuzynce.Ona dokończyła ją i wysłała. W Sylwestra zadzwoniła do mnie i powiedziała że zajęła I miejsce.Na początku byłam trochę zła. Ale jak wróciłam do szkoły było takie zamieszanie ponieważ wszystkie nauczycielki pytały się czy jestem na nią zła.Teraz wiem że nie zrobiłam źle dając jej ten obrazek ponieważ jest ona teraz zadowolona, uśmiechnięta.Jedziemy razem na wakacje więc będziemy mięć czym robić zdjęcia:)
4 3 4
2010-02-06T16:12:58+01:00
Miałem iść z kolegami na mecz, zapowiadało się super. Mieliśmy bilety, koszulki, aż tu nagle mama mi powiedziała że jedziemy do rodziny. Byłem strasznie zły bo wiedzieli że mam iść na mecz. Niestety nie miałem na to wpływu i musiałem jechać. Okazało się super. Graliśmy w siatkę i w kosza z rodziną. Nigdy nie wiedziałem, że spotkania z krewnymi są takie ciekawe i zabawne.
Nigdy nie pożałowałem tej decyzji rodziców, a nawet byłem szczęśliwy.
4 3 4
2010-02-06T16:24:11+01:00
Moja mama powiedziała mi że idziemy do okulisty.Okulista trzy razy zakraplał mi oczy, po czym powiedział mi że mam poważnie zniszczony wzrok, muszę zrezygnować z komputera i nosić okulary. Na początku myślałem, że nie wytrzymam, lecz na szczęście było lato i było ciepło. Koledzy gdy mnie zobaczyli wybuchli śmiechem ale na szczęście po pewnym czasie przyzwyczaili się do tego, że nosze okulary. Starałem się ten czas wykorzystać na naukę i na sport. W lecie udawało mi się nie myśleć o komputerze, a w zimie było trudniej. Gdy chodziłem do kolegów pozwalali mi chwile grać, ale wiedzieli jaki mam problem i zimę udało się mi też jakimś sposobem wytrzymać bez komputera. W końcu lato... Bardzo się cieszyłem, że będę znowu grać w piłkę. Pewnego dnia mama powiedziała, że mam wizytę u okulisty. Gdy byłem u okulisty, bałem się, że wada mi się pogorszyła, lecz okulista powiedział mi, że mogę dalej grać na komputerze, a ja nie posiadałem się ze szczęścia. W domu powiedziałem sobie:
"Zrezygnowałem z komputera, ale nie żałuję" =)
4 4 4