Odpowiedzi

2010-02-06T17:51:17+01:00
Idę podwórkiem.I nagle widzę biednego psa... Biedak ma chyba złamaną nogę, więc natychmiast biorę go i idę z nim do weterynarza.. U lekarza okazuje się, że pies ma też inne schorzenia: nie ma wzroku, złamaną nogę i... ma odgryzione ucho... Biedaczysko przeszło przez 5 operacji i doszedł do siebie.. Postanowiłam, że go zatrzymam.. Zawsze chciałam mieć pieska... Moi rodzice pozwalają.. Piesek ma na imię Lucky....
41 2 41
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T17:51:35+01:00
Idę podwórkiem. I nagle zauważyłem wystający spod ziemi przedmiot przypominający bukową deskę. Wróciłem do garażu. wziąłem łopatę i udałem się w tamto miejsce. po odkopaniu okazało się, że była do mała skrzynia zamknięta na cztery kłódki. postanowiłem dostać się do środka skrzyni. nie było to takie łatwe. Po kilku próbach otwarcia skrzyni, operacja się nie powiodła. zawołałem mojego tatę, który ku memu zdziwieniu bez większego wysiłku otworzył starą lekko spękaną skrzynię. Byłem niemal pewien co zobaczę w środku: PUCHARY, ZŁOTE MONETY I INNE KOSZTOWNOŚCI. zdziwienie moje było ogromne - okazało się, że skrzynia była pusta, ale na spodzie coś znalazłem- monetę z okresu lat 50-tych szesnastego wieku.
29 4 29
2010-02-06T17:51:41+01:00
I nagle widzę psa biegnącego ścieżką, który trzyma w pyszczku moją ulubioną apaszke. Przerażona zaczynam go gonić jednak on jeszcze bardziej ucieka. Ja cały czas za nim biegne. Po przebiegnięciu 200 metrów spotykam moja przyjaciółkę, która krzyczy i macha mi że właśnie widziała mojego psa bięgnącego w strone parku. Ja na to że właśnie go gonie, a ona odpowiedziała że mi pomoże. Zdążyłyśmy dobiec do parku a pies co robił ? Siedział obok ławki pysku trzymał moją apaszke a nad nim stała moja siostra ! Która jak się okazało chciała pożyć ją odemnie, ale wiedziała że jej nie pozwole i wyręczyła się naszym psem. Razem wrociłyśmy do domu. Oczywiście apaszki już pożyć jej nie mogłam ponieważ była tak opśliniona śliną mojego psa.

mam nadzieje ze pomoglam, oczywiscie mozesz pozmieniac cos.
pozdrawiam ;
13 3 13