Proszę o przetłumaczenie z niemieckiego na j.polski kl.I gimnazjum.
"Mein Gimnasium
Mein Gymnasium ist nicht groB. Hier lernen nur neun Klassen-das ist toll! Ich bin in Klasse 5. Unsere Klasse ist klein-neun Jungen und zehn Madchen. Meine Mitschuler sind echt cool.Wir reden viel,spielen und am Samstag machen wir Partys.Das macht SpaB.
Auch die Lehrer sind ganz O.K. Mein Biolehrer ist super. Er ist noch jung,locker und hat verruckte Ideen.Wir wandern viel,beobachten die Natur,horen Vogelstimmen.Im Winter futtern wir Tiere.
Ich mag auch Geschichte.Mein Lehrer ist sehr sympathisch.Er erzahlt viel.und wir diskutieren oft.Das ist spannend.Der Physikunterricht ist leider total langweilig und stressig.Englisch mag ich aber gern Unser Englischlehrer ist Muttersprachler.Er kommt aus Oxford.Er ist ein bisschen komisch. Er redet immer Englisch,erzahlt Witze und lacht viel.Wir machen nur selten Grammatik und sprechen viel.Das ist toll.Unsere Franzosischlehrerin ist ganz anders.Sie ist sehr ernest und streng.
Sie erklart alles langsam und genau.Sie arbeitet systematisch.Sie
fragt viel,und wir schreiben oft Ubungen und Klassenarbeiten.
Und unser Mathelehrer ist nervos und chaotisch.Er schreit oft undfragt viel.Das ist doof.

2

Odpowiedzi

2010-02-06T18:44:15+01:00
W mojej szkole jest grzecznie. Tutaj tylko dziewięć klas, aby dowiedzieć się, that's great! Jestem w klasie 5 Nasza klasa jest mała dziewięciu chłopców i dziesięć dziewcząt. Moje kolezanki są prawdziwe cool.One mówią dużo, grać w sobotę będziemy się Partys.
Nawet nauczyciele są całkiem O.K. Moje Biolehrer jest super. On jest jeszcze młody, luźno i verruckt Ideen.Wir dużo turystyka, obserwowanie przyrody, zima, słyszymy Vogelstimmen.Im Füttern zwierząt.
I also like to mówi nauczyciel Geschichte.Mój jest bardzo sympatyczny.Er viel.und oft.dyskutujemy jest spannend.Der nauczania fizyki niestety kompletnie nudne i stres.Angielski ale nasz nauczyciel angielskiego jest pochodzący z Muttersprachler.Er Oxford.Er trochę zabawne. On zawsze mówi po angielsku, opowiada żarty i śmieje się.Dokonać gramatyki i rzadko mówi dużo.Das jest toll.Unsere Franzosischlehrerin jest dość anders.On jest bardzo Ernest i ciężkie.
Oni wyjaśniają wszystko powoli i genau.Onjest sympatykiem pracy s.
prosząc o wiele, a my często piszą ćwiczenia i ćwiczenia.
A nasz nauczyciel matematyki jest nervos chaotisch.On płacze często .To jest głupie.
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T18:56:33+01:00
Moje gimnazjum.
Moje gimnazjum nie jest duże.Jest w nim 9 klas-to wspaniałe.Ja chodzę do 5 klasy.
Moja klasa jest mała-dziewięć dziewczyn i dziesięciu chłopaków.Moi koledzy klasowi są naprawdę fajni.My rozmawiamy dużo , gramy a w soboty robimy imprezy.To sprawia frajdę.
Nasi nauczyciele są OK.Mój nauczyciel biologi jest super.On jest nie młody,radosy i ma zwariowane pomysły.My rozmawiamy dużo , obserwujemy naturę , suchamy śpiewów ptaków.A zimą dokarmiamy zwierzęta.
Ja lubię historię.Mój nauczyciel jest bardzo sympatyczny.On opowiada dużo , i my dyskutujemy też.To jest fajne.Nauczyciel fizyki jest naprawdę totalnie nudny i stresujący.To jest głupie.
Ja bardzo lubię angielski.Nasz nauczyciel angielskiego jest obcokrajowcem.On jest z Oxfordu.On jest dowcipny i komiczny.On mówi tylko po angielsku , opowiada kawały i to bardzo dużo.My robimy mało gramatyki ale dużo rozmawiamy.To jest świetne.
Nasza nauczycielka francuskiego jest inna.Ona jest bardzo poważna i stanowcza.Ona wcale sie nie usmiecha.Ona pracuje systematycznie.Ona pyta dużo i my mamy dużo sprawdzianów i kartkówiek.I nasz Matematyk jest nerwowy i chaotyczny.On też pyta dużo.To jest głupie !
1 5 1