Muszę napisać e-maila po angielsku do biura w którym pracuję. pytania są takie:
Pracujesz jako sekretarka w biurze,ale zachorowałaś i nie możesz wyjść z domu. Napisz e-maila do biura a w nim:
-wyjaśnij przyczynę swojej nieobecności,
-przekaż informację o chorobie,
-poinformuj,kiedy wrócisz,
-wyraz przekonanie,że chory wkrótce wyzdrowieje.
Pamiętaj o zachowaniu odpowiedniej formy e-maila.Długość e-maila powinna wynosić do 60 słów.
Proszę o pomoc.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T19:08:12+01:00
Unfortunately, ill with flu and I can not come to pracy.Bardzo'm sorry, but the flu is not as simple sprawa.Wrócę soon lepiej.Jeśli'll feel my absence would be extended for a longer time than a week I will inform you about it immediately by e-mail or phone . But I think that I shall recover in time less than tydzień.Proszę not worry flu is not very developed yet so I should soon recover.

Tłumaczenie:
Niestety zachorowałam na grypę i nie mogę przyjść do pracy.Bardzo mi przykro ale grypa to nie taka prosta sprawa.Wrócę kiedy tylko poczuję się lepiej.Jeśli moja nieobecność miałaby się przedłużyć do czasu dłuższego niż tydzień poinformuję pana natychmiastowo e-mailem lub telefonicznie.Jednak myślę że wyzdrowieję w czas mniejszy niż tydzień.Proszę się nie martwić grypa nie jest jeszcze bardzo rozwinięta więc powinnam szybko wyzdrowieć.

Myślę że nie ma więcej niż 60 słów ale jak jest to sory ale już więcej nie mogłam skrócić:/
1 2 1
2010-02-06T21:25:32+01:00
Goodmoring!
I'm sorry,but today I can't arrive to my job.Yesterday i felt scary.Today I'm ill and I lying on my bed.I'm going to go in the doctor.When I find out more informations about my disease i call you.I hope I heal very fast,I back my job about one week.I really want arrive my job,but I really can't.

GoodBay!

Tłumaczenie:
Dziendobry!
Przepraszam ale dzisiaj nie mogę przyjść do pracy.Wczoraj czułam się strasznie.Dzisiaj jestem chora i lezę w łózku.Zamierzam isc do lekarza.Kiedy dowiem się więcej infomacji o mojej chorobie zadzwonię do cb.Mam nadziję ze wyzdrowieję bardzo szybko.Wrocę do pracy za około tydzien.Naprawdę chciałabym przyjasc ale tez naprawdę niemoge
dowidzenia

Mam nadzieję ze nie ma wiekszych błedów ;)