Odpowiedzi

2010-02-06T18:57:11+01:00WIELKA WYGRANA

Dnia 21.08.2008r.o godz.11:00 odbył się mecz w którym wziął udział mój przyjaciel Mikołajek.Byłam bardzo zachwycona,że mogę mu kibicować.Wszyscy głośno krzyczeli każdy wykrzykiwał inne imię ja krzyczałam Mikołajek Mikołajek!!!Bardzo dobrze mu szlo jego drużyna strzeliła dwa gole.Wszyscy głośno krzyczeli,skakali z radości ja tez.Po jakimś czasie przeciwna drużyna strzeliła nam trzy brami wszyscy byli zawiedzeni.Myśleliśmy,że przegramy.Ale ja i tak byłam dobrej nadziei.Wygraliśmy!!!wszyscy byli w wielkim szoku.Po meczu trener drużyny zaprosił wszystkich na lody.
1 3 1
2010-02-06T19:02:00+01:00
Wielka wygrana

W ostatnią sobotę odbył się bardzo ważny mecz dla naszego podopiecznego Mikołajka w pierwszej połowie troszke słabo mu szło lecz już po konsultacji Mikołajka z trenerem Drudą połowę zagrał znakomicie, można powiedzieć że to był najlepszy mecz w życiu mikołajkadzięki niemu jego drużyna wygrała cały turniej. Serdecznie gratulujemy wygranej i zachęcamy do dalszej kariery sportowej
1 2 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T19:05:07+01:00
Wielka wygrana.
29 czerwca o godzinie 16 na miejskim stadionie odbył się mecz.
Mikołajek był bardzo podekscytowany i nie mógł doczekać się pojedynku, ale z drugiej strony bał się porażki. Chłopiec nie zbyt dobrze dogadywał się ostatnio z kolegami z drużyny. Coraz częściej się kłócili. Nadszedł moment meczu. Mikołajek obiecał sobie, że da z siebie wszystko i zrobi to dla drużyny. Po gwizdku grę rozpoczęli gospodarze. Stadion był wypełniony kibicami drużyny Mikołajka. Na począu chłopcy nie dawali sobie rady z przeciwnikami, na szczęście goście nie strzelili ani jednej bramki w pierwszej połowie. Podczas przerwy Mikołajek rozmawiał z kolegami. Chłopcy podali sobie ręce i pogodzili się. W drugiej połowie mecz był o wiele lepszy dla drużyny Mikołajka. Po minutach gry chlopcy prowadzili a bramkę strzelił Mikołajek. Potem było już caraz lepiej. Końcowy wynik był taki 4-0 dla drużyny Mikołajka. Ten mecz był dla chłopca wspaniały nie tylko z powodu wysokiej wygranej. Mikołajek zrozumiał że w zgodzie można zdziałać wszystko.

Pozdrawiam... ;]
2 5 2