Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T19:28:20+01:00
Zebraliśmy się tutaj, aby zwrócic uwagęna los zwierząt podczas zimy. wykorzystajmy ten czas jak najlepiej i zastanówmy się, co możemy zrobic, aby im pomóc.
Doskonale wiemy, iż zima nie jest łatwym okresem życia zarówno ludzi jak i zwierząt. My borykamy się z większymi opłatami za ogrzewanie oraz chorobami, które są niemiłosierne i atakują nas co roku. Zwierzęta mają większy problem. Muszą one bowiiem znaleźc jedzenie. Ile razy wyrzucamy stary chleb, albo przeterminowane produkty? My nie czujemy głodu, lecz one? Wyobraźmy sobie, że nie mamy nic do jedzenia przez jeden dzień. Czujemy się głodni. Zwierzęta borykają siętak całą zimę. Apeluję, abyśmy robili karmniki. Kawałek słoniny, czy ziarnka słonecznika nie kosztują tak wiele! Nie bądźmy egoistami! Dokarmiajmy zwierzęta. Wysuwam także prośbę do hodowców, lub właścicieli psów. Nie zostawiajcie swoich pupili całymi dniami na dworze! Przecież one czują zimno tak samo jak my. Nie bądźmy obojętni.
Myślę, że to przemówienie skłoni was do pomocy zwierzętom w czasie zimy. Nie myślmy tylko o sobie. Gdy wyginą zwierzęta , umrzemy i my.
12 4 12
2010-02-06T19:29:50+01:00
Drodzy Panowie i Panie!!!
Zgromadziliśmy się tu aby omówić jak możemy pomóc przetrwac zwierzetom życie.
Myślę,że każdy z nas pomaga zwierzetom przetrwać zimę.Musimy im pomagac aby bylo ich jak najwiecej zeby nie gineli z powodu zimna lub głodu.Teraz nastały takie czasy że ludziom wogóle nie zależy na zwierzetach a szczególnie o zwierzetach dzikich z lasu.Dla mnie kazde zwierze jest nim obojetnie czy jest ono domowe czy dzikie każdemu należy sie pomoc a szczegolnie w zime.Więc prosze was abyście pomagali zwierzetom jak tylko mozecie.One na pewno beda zadowolone i przezyja sroga zime.Budujcie im karmniki z drewna,dokarmiajcie je pasza,wieszajcie słoninę na dworze jak jest to możliwe.Prosze pomożmy razem zwierzetom przetrwac zime.

Organizator:......
9 2 9