Prosze dajcie mi pomysły na plakat na temat "narysuj mi prawo dziecka"

tu polecenie

Budując dom swoich marzeń nigdy nie zapominamy o przestrzeni wokół niego . Ta przestrzenią staje sie nasz ogród , ogród marzeń , ogród w którym odpoczywamy. Jest on azylem naszym od codziennego zgiełku i hałasu. To jest nasze zacisze które musimy pielęgnować i dbac aby czuc sie w nim dobrze. Pytanie dlaczego musimy pamietać o ogrodzie? Odpowiedź jest prosta bo robimy to dla siebie dla swoich bliskich, dla ciszy i spokoju którego w dzisiejszych czasach jest jak na lekarstwo. Po całodziennych przepychankach w pracy , sklepie czy tez na ulicach ogród daje nam azyl spokoju i wolności od cywilizacji. Zieleń jakim jest otoczony wzbudza w nas poczucie relaksu, uspokaja nasze skołatane nerwy. Odpoczywa w nim cały nasz organizm. Oczy od kolorów i , kurzu , pyłu. Głowa od hałasu , a reszta od biegania praca dom dom praca. Jest relaks i spokój . to nasz azyl za który jesteśmy odpowiedzialni i musimy o nim pamiętać. Drzewa które nas otaczają chronią nas przed wiatrem , nadmiernym słońcem, krzewy i kwiatki podrażniają pozytywnie nasze zmysły węchu. Ogród jest czyms pięknym czymś co nas odpręża i pozwala zapominać o codziennej pogoni.

BARDZO PROSZE O SZYBKIE ODPOWIEDZI NA TERAZ !!!!!!1 DAJE NAJ

2

Odpowiedzi

2010-02-06T21:01:44+01:00
-możesz narysowac dziecko w ogrodzie, które siedzi na ławce i czyta książkę.
Zza drzew mogą wyglądac te prawa, np do bezpłatnej nauki, do życia, do rozwoju, do spokoju w postaci krzewów, albo ludzi.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T21:03:46+01:00
Hmm z pewnością musisz wymyślić jakieś fajne, przyciagające uwagę hasło, np. "Oni też pragną spokoju" , "Oni chcą żyć w szczęściu" itp.
Na środku plakatu umieściłabym dziecko. Wokół niego dużo zieleni,a po bokach jakieś symbole, które będą dotyczyły różnych praw dziecka :)