Odpowiedzi

2010-02-06T22:14:22+01:00
Po rozstaniu z Zenkiem czwórka przyjaciół była bardzo przygnębiona . Lecz nadal utrzymywali swoje kontakty pisząc listy .
W sierpniu 4 dzieci odwiedziła zenka , który akurat chorował .Miło spędzali czas . Chłopca odwiedził ojciec , który chciał zabrac dziecko z powrotem do domu wmawiając mu , że się zmienił . Sprawa nastolaka trafiła do sądu , jego ojciec trafił na odwyk. Dziecko popadło w depresje lecz 4 niezawodnych przyjaciół pomogła mu m się z tego wyciągnąc. Ula zawsze wierzyła w swoją sympatię . Razem jexdzili na wycieczki i zwiedzali miasta .


nie wiem czy dobrze możesz sobie to jeszcze rozwinąc

;*
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T23:24:00+01:00
Minęło kilka lat, a Zenek i Ula nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Czas dzieciństwa i wspólnie spędzonych dni minął i nie pozostało między nimi nic oprócz wspomnień. Mimo upływu czasu oboje pamiętali jednak o wspólnie spędzonych chwilach.
Pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie ich drogi
zeszły się. Stało się to, gdyż Zenek przeprowadził się do Warszawy, gdzie mieszkała Ula. Tak więc ciepłego, wiosennego popołudnia spotkali się w parku, tak po prostu. Niby zwykła chwila stała się dla nich niezwykłym przeżyciem. Popatrzyli na siebie i od razu rozpoznali swoje twarze. Rozmawiali ze sobą bardzo długo. Powiedzieli tysiąc razy słów więcej, niż wtedy na wakacjach.
Co było potem? Potem spotykali się coraz częściej i częściej. Ich zwykłe dni zamieniły się w wypełnione rozmowami i uśmiechami piękne przeżycia. Byli ze sobą tym razem naprawdę i potrafili się tym cieszyć. Wszystko skończyło się wręcz bajkowo, można by powiedzieć "i żyli długo, długo i szczęśliwie..." Byli ze sobą szczęśliwi, pobrali się, mieli
dzieci. Żyli zwyczajni lecz szczęśliwi. To jest moje proste, piękne zakończenie powieści "Ten Obcy". Po prostu Ula i Zenek już nigdy nie byli sobie obcy...