Napisz reportaż krótki mniej niż 20 zdań temat jeden dzień na bezludnej wyspie po za tym reportażem bo każdy to samo wysyła żal ...
Wypłynąłem w rejs z Londynu do Szwecji i w połowie drogi dobiliśmy do wyspy. My tzn Ja i mój pies (przysnęło mi się na sterze). Byliśmy na środku morza bez jedzenia, picia kompletnie sami. Razem z Morisem bo tak się wabił mój pies wyruszyliśmy poszukać jakiś bananów czy coś. Okazało się, że 20 minutową wędrówką można obejść całą wyspę do okola. Przeszywając całą wyspę znaleźliśmy palmę. Kokosy ugasiły chwilowy głód i pragnienie. postanowiliśmy odbudować żaglówkę. Jest wieczór około 19:00 żaglówka załatana według nowoczesnych sprzętów jesteśmy jakieś 5 węzłów od Szwecji postanowiliśmy spróbować. Uda się albo nie. A dziś piszę ze Szwecji czyli przeżyłem, a żaglówka dalej pływa.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T01:30:16+01:00
Heja. Moja propozycja jest taka:


Leżę na plaży i patrzę na morze, na otaczające mnie palmy. Zastanawiam się - czy ktoś po mnie przybędzie? Chociaż nie jest mi tu źle chciałbym wrócić do domu. Dobrze mi idzie polowanie na obiad. Wczoraj na przykład złowiłem sobie rybę na obiad, którą usmażyłem na ogniku. Ognisko udało mi się rozpalić dzięki pocieraniu kamieni. Strasznie długo to robiłem, ale warto było dla takiej ryby! Powoli zaczynam się tu zadomawiać. Dzisiaj zrobiłem sobie szałas z patyków, w którym umieściłem parę potrzebnych rzeczy-takich jak: kartony służące jako stolik, trawę, która ma być łóżkiem. Myślę, że wszystko donrze się ułoży i jednak ktoś po mnie przybędzie.

Pozdrawiam. :-)
4 4 4