Odpowiedzi

2009-10-08T17:56:27+02:00
Uważam że słowa Jana Pawła II ""Wy jesteście nadzieją Kościoła i świata - wy jesteście moją nadzieją" są aktualne do dziś, i będę na pewno jeszcze długo aktualne. Chociaż aktualnym papieżem jest Benadykt XVI, to i tak wiele osób nie zapomni naszego polskiego papieża. Jego nauka i wiara jest znana przez wszystkich na świecie. Jako jedyny z papieży pozwolił sobie na spotkania z innymi wyznawcami wiar. Niósł każdemu, pomoc. Co najważniejsze, Jan Paweł II potrafił przebaczać. Jego mądrość, i nauki są dostrzegane i cenione do tej pory.
Jan miał mówiąc te słowa miał na myśli młodzież, wierzył w nią i wiedział że zaszczepiając w młodych wiarę, stwarza nasienie, nasienie wiary, i poszerza wiarę i tworzy nowe pokolenie katolickie. Wierzyły w to że Młodzi ludzie, ufając mu uwierzą w Boga. Nie pomylił się jego działania i praca podczas swojego pontyfikatu nie poszła na marne. Jan Paweł II został autorytetem wszystkich ludzi, a także moim. Dzięki niemu wiele osób odnalazło sens życia, i odnalazło siebie.
Papierz jak mówią słowa pokładał w nas nadzieje. Więc staramy się spełniać jego wolę, może nie wszystkich dotarł, ale na pewno do wielu. Mamy nadzieję że widzi nas z Nieba, i obserwuje nasze postępowanie, i nie jest nami zawiedziony.
1 5 1