ZADANIE 1
Opisz w 10-12 zdaniach wymyślony przez siebie ogródek
ZADANIE 2
Opisz w 10-12 zdaniach przygodę w kuchni (opowiadanie)
ZADANIE 3
Zachęć w 3-4 zdaniach zabieganych znajomych, rodziców, dziadków... do wyjścia na spacer, wyjazdu na wieś


PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

2

Odpowiedzi

2010-02-07T10:58:35+01:00
Mój ogródek jest bardzo duży. Ma dużo krzewów, kwiatów i roślin. Tym ogródkiem zajmuję się moja babcia- ona bardzo lubi pielęgnować wszystko co się w nim znajduję. Najbardziej podoba mi się latem wtedy wszystko kwitnie i wraca do życia tak jak i wiosną. Bardzo lubię róże w tym ogródku, mimo że mają kolce.
2010-02-07T12:17:38+01:00
1.Mój bardzo śliczny ogródek jest nie duży ,ale bardzo go uwielbiam i się na nim relaksuję. Latem odpoczywam na fotelu opalając się.Kwiaty pachnące przenoszą mnie w krainę piekna i czaru.Jest położony nieopodal skarpy z widokiem na małe jeziorko.Ptaki świergoczące ukoją mój zmęczony umysł.Barwy i kolory tak rożne i rozmaite promienieją w słońcu.Mój mały ogródek jest moim czarodziejskim ogródkiem , który przenosi mnie w bajkowy świat.2.

Pewnego razu postanowiłem coś upichcić. Jednakże nie mam do tego zdolności ale chęć na coś pysznego przyszła tak niespodziewanie. Najpierw przejrzałem co nieco w domowej książce kucharskiej.Ale nie było tam nic tak łatwego i prostego do zrobienia . Więc wymyśliłem danie w swojej aranżacji przypaliłem patenie , dym unoszący się aż na klatkę schodowa zaniepokoił sąsiadów. Alarm w mieszkaniu automatycznie się uruchomił . Przyjechała straż pożarna w celu ugaszeniu pożaru. taka była moja pierwsza i ostatnia przygoda jako mały kucharz.