Odpowiedzi

2009-10-08T18:44:32+02:00
Moim zdaniem lektura "W pustyni i w puczczy" jest bardzo ciekawa. Opowiada ona o przygodach dwójki dzieci Stasia i Nel. Staś bardzo mądry i ambitny 14-latek i Nel radosna 8-latka. Ojcowie dzieci się przyjaźnili i wyjechali w podróż po Afryce. Działo sie to akurat w czasie świąt, więc aby dzieci nie były samotne to prosili aby je wysłano w podróż za nimi. Juz od samego początku w lekturze można czuć napięcie i radość. Książka ta jest wręcz przesączona przygodami radosnymi jak i smutnymi. Czytając "W pystuni i w puszczy" na pewno nie można sie nudzić.
8 4 8
2009-10-08T18:52:10+02:00
" w Pustyni i w puszczy" S. Sienkiewicza to książka opowiadająca o przygodach dwójki przyjaciół - Stasia i Nel. Ich historia -choć wymyślona - opowiada o wielu trudnościach i niepowodzeniach. " W pustyni i w puszczy" to powieść bardzo poruszająca. Moim zdaniem warto ją przeczytać, ponieważ jest nie tylko ciekawą lekturą, ale rówznież niesamowitą historią opartą na życiu codziennym, chociaz akcja rozgrywała się wiele lat temu. W codzienności można sie natknąć na wiele powikłań i niechcianych zdazrzeń. Bardzo mi się podoba ta powieść.
6 3 6
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-08T18:57:06+02:00
Uważam, że ,,W pustyni i w puszczy" to bardzo ciekawa lektura. Znajdują się w niej elementy fantastyczne oraz realistyczne. Może wciągnąć człowieka na bardzo długo. Jest ładnie napisana, i mimo dużej ilości stron, bardzo łatwo i szybko się ją czyta. W ,,W pustyni i w puszczy" dużo się dzieje. Wszystkie przygody Stasia i małej Nel są niesamowite. Podczas czytania tej lektury można zauważyć, że H. Sienkiewicz nie ściągał z innych książek. Sam wszystko wymyślił.
Bardzo podobają mi się książki Henryka Sienkiewicza. A zwłaszcza ,,W pustyni i w puszczy".
Polecam ją wszystkim. Tym dużym i tym troszkę mniejszym.
6 3 6