Ludzie powinni nauczyć się dbać o siebie zamiast chronić się Deklaracją i Konwencją Praw Człowieka.Czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem?Uzasadnij swoją odpowiedź,pokazując że masz inny punkt widzenia.Poprzyj swoje argumenty gdzie tylko możliwe. Proszę was Pomóżcie , muszę to mieć na jutro ! Bardzo was prosze o pomoc i z góry dziekuje !

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T13:07:34+01:00
Człowiek stając się dorosłym osobnikiem bierze na siebie odpowiedzialność podjętych przez niego kroków - ktoś potoczył swoje dzieje tak że wylądował w wiezeiniu inny ma dobrą prace. Moim zdaniem Konwencja Praw Człowieka jest potrzebna ludzkości -chroni ludzi którzy nie umieją sobie poradzić na tym świecie . Napewno zabijanie czy też torturowanie nie jest zgodne z etyką humanoidalnego stworzenia - tak samo jak kanibalizm są to tematy taby na które się nie rozmawia a nawet nie otwiera ust.
Istnieje pewna grupa osób która zobowiązała się nieść pomoc innym może słabszym może tym których losy potoczyły się w odwrotną stronę.


Na szczeście istnieją odpowiedzialni ludzie na odpowiedzialnych miejsach - wiedzą gdzie jest ich miejsce w szeregu . I nie potrzebują tej konwencji