Odpowiedzi

2010-02-07T14:13:05+01:00
Anita była dobrą uczennicą, uczynną i bardzo miłą. Nie protestowała, kiedy jej ojciec powiedział, że muszą się przeprowadzić, chociaż było jej bardzo smutno. W nowej szkole nikt nie lubił kujonów, więc miała do wyboru albo siedzieć sama w ławce, albo zakolegować się z grupą, która jej to zaproponowała. Nikt nie lubi siedzieć sam, więc postanowiła dołączyć do grupy. Maciek, Olga i Łukasz byli bladzi jakby nigdy nie spali, ale byli bardzo mili . Po kilku dniach zaprowadzili ją do swojego wynajętego mieszkania. Niby nic dziwnego, nawet było miło. Nagle Maciek wyciągnął strzykawkę napełnił ja zawartością jakiejś butelki i podał Oldze, a ta zbliżyła się do Anity. "Nic się nie bój" powiedziała i wstrzyknęła jej narkotyk. Anita czuła się po tym tak dobrze! Dołączyła do grupki na stałe i chętnie dawała wstrzykiwać sobie różne świństwa. Po dwóch latach tego miłego uczucia, przedawkowała i umarła.

Wiesz jak to teraz przeczytałam, to mi się wydaje że to nie bajka tylko opowiadanie, ale już mi się nie chce, a nóż może takie tez może być;)
2 3 2
2010-02-07T16:56:29+01:00
Dawno temu żył pan szczodry, Lecz sam nie był zbyt mądry. Miał wszystko co chciał, Co sobie zażyczył to miał. Pewnego jednak dnia sam zobaczył, Że do jego domu nikt się nie stawić raczył. Wtem stracił bogactwo całe, A jego wiedzy, jak wiadomo, nie było wcale. Próbował chodzić tu i tam, Jednak na życie nie potrafił zarobić sam. Początki są miłe, Lecz wiersz nie zawsze. Więc ucz się dobrze, I żyj mądrze.

Bardzo prosze o NAJ...!!
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T17:40:54+01:00
Żył sobie pan szczodry, nie był bardzo mądry. Miał czego dusza zapragnie. pewnego razu nikt do niego nie przyszedł, wtem stracił wszystko co miał. Nie umiał zarobić na życie. Żeby coś osiągnąć trzeba się uczyć i mądrze żyć
chyba dobre - ze starego zeszytu i dostałem 5+, ubierz to bardziej w zdania by było więcej
1 1 1